bugün

Sürekli bim marketinden alışveriş yapan insanlar burda mı onu sorgulamak lazım. Yok bim den şunu aldım bunu aldım.

Bunun tek bir sebebi var kabullenin fakirsiniz ucuz ürünler olmadan yaşam sürdüremessiniz. Bana bim den bir ürün getir nerden oldugunu bilmem siz abone olmussunuz. Allah yardımcınız olsun dadaşlar.
vallahi toblerone yarı fiyatına satılınca ister istemez alışveriş yapası geliyor insanın.
3ü 1₺ olan prezervatiflerden az mı aldım.
Evimin Bitişiğindeki bim den sadece ekmek alırım, o da bazen, zengin olduğumdan değil, büyük sermayeye karşı olduğumdan.
millet bu kadar az maaş alırsa geçinmek için mecburi gider a101 ile bim e. türkiye nüfusunun yüzde 60 ı a101 ve bim müşterisidir.
Giyerim katkatlarımla toptoplarımı çıkarım bimde tur atmaya. Ah günlük eğlencem.
fiyat performans hesabı yapan herkes.
ben gitmiyorum ama babama ugrayip almasi gereken seyleri söylüyorum. Genellikle whatsapp diyalogumuz "bime ugrayacak misin?" ile baslayip "ok" ile bitiyor. dolayli yoldan da olsa, evet yapiyorum.
Aynı ürün bimde daha ucuzken gidip başka marketten almak mallıktır. Tabi bimde olmayan eşyaları gidin alın başka yerden ona bişey dediğimiz yok.
Bim sonra A101 sonra beğendik en son Migros'a gidiyorum.