bugün

önüne gelen her kadınla yatıp kalkmış aç gözlü bir erkektir.
sonraları pişman olacaktır. dipsiz bir kuyuda çaresizce yukarı çıkmaya çalışacaktır. umarım başarır. dua etsin.
eğer tüm insanlar için aynı kural geçerliyse erkeğin orospusudur.

not: bende onlardan biriyim, üzgünüm...
Neden çetele tuttuğu anlaşılamayan erkektir. Eylemi içinden geldiği için değil, hava atabilmek ya da egosunu tatmin etmek için yaptığı anlaşılan ergendir.Babasının bu işi ego tatmini için değil başka tatminler için işleyen bri mekanizma olduğunu anlatmamış olduğunu düşündüm...

(bkz: Adam liseli beyler)

(bkz: liseli detected)
erken boşaldığı için veya bamyacızadeler soyundan geldiği için, aynı kadının 2. kez sevişmeyi reddetmesi üzerine şansını her seferinde yeni bir kadında denemiş olan erkektir.
milyarlarca insan varken neden sadece bir kişiyle olmak zorunda bırakıldığını anlamayan,boyun eğmeyen,gönlünden geçeni yapan,sevişmek için sevişmeyen,hoşlanıp arzu ettiği kadınlarla beraber olan erkektir.bir kalple yüzlerce kadının sevilebileceğini bilen adamdır.
spontane ilişkiler yaşamış olan erkektir.bunları sayarak bir yargıya varmak da saçmalıktır.aynı şey kadınlar için de geçerlidir.
saymaya gereksinim duymayan erkektir. niteliğe değil, niceliğe önem veriyordur. bunun kendine ancak ve ancak lise, üniversite dönemlerinde kendine bir hava katacağını ve gün gelip geçeceğini biliyordur.
(bkz: johnny sins)
ataerkil bir toplumun erkeğe yüklediği yüktür efenim .

genelevlerin biz erkekler için kurulduğunu ve vakti zamanında eğreti gelin gibi çalışmaların olması bundandır , harem kültürü ile atalarımızdan yadigar bir durumdur . 16 - 18 yaş aralığında çocuğunu milli etmeye çalışan bir baba elinden tutum çiftleşmeye götürmesi bundandır .

neden bir anne yada baba 18 yaşına gelmiş kızını hadi milli ol diye elinden tutup bir herifin koynuna sokmaz ? .

ataerkil toplumuz kardeşim , toplumun yüklediği bir görev olarak seviştik ve kesinlikle kaç kadınla yattığımızı bilmiyoruz diye bir şey yok , bir kaç arkadaşım var adamlar çeteresini tutuyor bizzat biliyorum .
(bkz: kahtalı mıçe)
tek eşliliğin güzel yanlarını görmezden gelip farklı maceralar ve farklı hastalıklar arayan erkektir.
(bkz: barney stinson)
(bkz: joey tribbiani)
saymasının anlamı yoktur. hepsi birdir.
(bkz: yokluk)
(bkz: Geçen yine sevişiyorum)
nefes alsın yeter erkeğidir.