bugün

okul demeye bin şahit gerektiren, ana binası zincirlikuyu'da bulunan, sloganı ' iş yaşamına atılan ilk adım ' olan vakıf üniversitesi. pardon daha üniversite olamadı.

(bkz: haram zikkim olsun verdiğimiz paralar)

onu geç; 3. yarıyıl not ortalamam 1.57 * * bir dersin FF tamam onu anladık e$$ek gibi gidicez yaz okuluna, muhasebe departmanında giricek tamam kabul. Yaz okulu sonrasında 2.00 'nin altında kalacağım için D+ 'lardan da sınava girecekmişim. neymiş; yönetmelik değişmişmiş. Mütevelli heyet bu kararları alıp yök'e onaylatıyormuşmuş. Menfaatine olduğu için herhalde, keriz değilim bu uygulamayı bende yaparım. Yazıktır günahtır diyor, Okulumu sözlük aracılığı ile şiddetle ve esefle kınıyorum.

(bkz: sözlüğü twitter olarak kullanmak)
"burası ticarethane, ne yapacağımı müşteriye sormam" diyen insanların müdür olduğu, parayı verenin düdüğü çaldığı, öğrencilerin deneme tahtası olarak kullanıldığı kurum. Burada alamayacağınız tek şey "eğitim".
söylenenlere göre çok kötü.
yakın zamanda üniversiteleşecek bir kurum. muadillerine göre daha geç kuracaklar fakültelerini anlaşılan.
kesinlike gitmeyiniz tuvalete girmek dahi parayla olacak diyolla eğitim desen yerlerde yapmayın etmeyin kardeşlerim araştırın.
hocaların ayrı bölüm odasının olmadığı avm binasında öğrencinin şahsi odasının bulunduğu okuldur.