bugün

ukteyi veren: immortal technique (30.06.2011 15:45)

bi de yazar işte. ben.
hoşgelmiş yazardır. anne olması muhtemeldir.
o an ayağında terlik olan insandır.
Hoşgeldin nesildaş yazar.
Kendini kaybetmiş, sinirden uçmuş insandır. Bu manzarayı izlemek eğlenceli olur. Kovalanan olmak tercih edilmez.
hoşgeldinleri kabul eder.
ben de sandalet içi beyaz çorap takılırım. "kavgada fark edersen sendenim ha bana vurma" demek istediğim yazar kişisi. hoşgelendir.
Terliğin tekini muhtemelen kaybedecek olan kişidir, amaan yazardır, herneyse sonuçta insandır *
Kavgada oğlunun dayak yediğini gören fedakar annedir.
Yazarımız hoş gelmiştir.
(bkz: ulvi)
o an ki panikle sadece terliği düşünebilmiş insandır. türk'tür ayrıca.
terliği çok seven insandır. hatta bunun yeni anlaştığı takımla imza törenine terlikle gidenleri de mevcuttur.
hoş gelmiştir.
(#12892108) tebrik ederim nesildaş. hoşgelmişsin.
canımsın. (bkz: #12892108)
misyonunun farkında olan güzide yazar. kavgada dilini katlayıp dişlerinin arasına sıkıştırıp, yumruk yaptığı elinin orta parmağını sivrilttiği görülmez. temiz döver, döner evine. terliği asla fırlamaz ayaktan. ilgiyle takip ediyoruz efem.
terliksi hayvandır.

edit: oha bi yazarın nick altıymış. sana demedim hacı hayvan diye.
terliksidir . tek hücrelidir.
en delikanlı duyguların insanıdır, candır.
şüphesiz ki annedir.
(bkz: terliksi insan)
Kavga evde çıkmıştır, ev eşyalarını atmaya kıyamayan, anne olması kuvvetle muhtemel insandır.
bildiğin hıyardır aslında. kavgaya terlikle girilir mi? kınıyorum.

OHA EDiTi: OLM BUNU NiYE ARTILIYOSUN . RESMEN HAKARET KABUL EDiYORUM BU ARTINI BiLESiN.
uzun kollu kazakla kavgaya girip kazak kolları birbirine bağlanmak suretiyle eşek sudan gelinceye kadar dövülen talihsizle aynı kaderi paylaşan kimse.
annedir.