bugün

x: g*tune korum senin !
y: ok hadi koy !
x: ohhh
y: mmm
Çok Ateşli olur.
ancak filmlerde olur. bizde tecavüzde sevişme sayılıyorsa ayrı.
Türkiye'deki çiftlerde hiç görülmeyendir. Genelde Türkiye'deki çiftler kavga ederken birdenbire adam kadını öldürüveriyor ne sevişmesi.
türkiye de çok nadir. genelde adam kadını 52 yerinden bıçaklayıp uzuvlarını kesip çöpe atıyor. tabi bunların hepsi cinnet anında oluyor.
Kıl olduğum yavşaklıktır. Artist misiniz siz amk.
çok gökhan türkmen klibi izliyorsunuz gençler.

azaltın.
Yapmayınız. Ilerki günlerde çıkacak kavgaları engellemez anlık zevktir.
Hayal ettiğim olaylardan birisidir. Birdrn dudaklarınızın birleşmesi suratına atılan tokatların birden durması...
Olay farkında olmadan tipik bir klasik kosullanma döngüsünü gerçekleştirmiş olduğundan ve istenmeyen davranış odullendirildiginden kavga etme olayı sayıca artacaktır.
Give an interval before the reward...
kavga ettiğiniz hemcinsinizse geçmiş olsundur.
görsel
görsel
bozuk psikoloji belirtisi.
görsel
gülünesi durum. batı sinemasında sık sık karşılaşılır
Yine herşeyi tamamen bitirmek için sıkıla sıkıla utana utana gittiğimiz yere gideceğiz. sonra....
sonrası meçhul. Ey dili dikenim..ey kalbimde kırk kaplan yarası olan sevgilim.. yine tam vucut olsak ya? benim kalbim senin yastığının başucunda.. seninkini bulamadım.. yardımına ihtiyacım var.
evliyseler hiç problem değil fakat değilseler, günah içerisinde günah işlenmiştir ve cehenneme doğru bir kapı daha açılmıştır.
Üniversite yıllarımda başıma gelmiş olaydır.Kız arkadaşımın şahsıma sarfettiği asılsız sözlere dayanamayıp dudaklarını öperek susturabilecegimi düşündüğüm için yapmış olduğum eylemdir.
https://www.youtube.com/watch?v=-944bPFPRFs&ab_channel=SezenAksuResmi
kavga eder gibi oldu ama ederken hic olmadi.
Imdb 7.4 romantik, dram.
Hiç yaşamadığım yaşamak da istemediğim bir eylemdir.

Sonuc olarak ilişki yaşadığım beye kavga etmek için prim verme gibi bişeydir, ödüllendirme metodudur ki madem kavga edecek kadar kızıyorum neden sonunda onu ödüllendireyim; bence mantık abidesiyim.