1. 1.
  Filistin Demokratik Kurtuluş Cephesi'nin israil'in gerçekleştirdiği son saldırıların ardından yağtığı çağrıdır:

  Filistin Demokratik Kurtuluş Cephesi, siyonist ordunun, Gazze Şeridi'ne karşı gerçekleştirdiği vahşi saldırıları şiddetle kınıyor.

  Korkunç katliamlar, aralarında çocuklar, kadınlar ve yaşlıların bulunduğu yüzlerce şehide ve yaralıya neden oldu. Bu katliam, seçimler öncesi oyunda, Filistin kanını kullanmak isteyen Olmert hükümetinin bir niyeti ve terörizm ile organize edilen israil barbarlığının, bir bütün halinde ortaya çıkışıdır.

  Uluslararası toplum ve Arap sessizliğinin gölgesinde ve Amerika Birleşik Devletleri'nin yeşil ışığı ile Filistin halkına karşı işlenen bu suç, tehlikeli saldırıların artacağına işaret ediyor. Ama bu halkımızın iradesini ve işgal ortadan kalkıncaya kadar direnişe devam kararını etkileyemeyecek.

  Siyonistlerin kanlı saldırı amaçlarını boşa çıkarmak, tecavüze karşı birlik olmak için tek siyasi referans ile acil bir direniş cephesi oluşturma çağrısında bulunuyoruz.

  Bu büyük katliam cevapsız kalmayacak. Suçluları cezalandırmak için bütün direniş güçlerine çağrıda bulunuyoruz. Bölünmüşlüğe son vermeye, israil terörü karşısında halkımızın ana gücünü oluşturan birliği güçlendirmeye çağırıyoruz.

  Halkımıza karşı işlenen suçları durdurmak için uluslararası toplumu, Siyonist hükümet üzerinde baskı uygulamaya çağırıyoruz.

  Filistin Demokratik Kurtuluş Cephesi

  Gazze Şeridi / 27 Aralık 2008
  1 ... demokles
 2. 2.
  NE ZAMAN CEVABINI VERDiLER Ki, BUNDAN SONRA VERECEKLER... ARABLAR 1948 DEN BERi ŞAMAR OĞLANI OLDULAR. ALIŞKINDIRLAR. OSMANLI ASKERLERiNE YAPTIKLARI iHANET UNUTULMADI.
  1 -2 ... tinnitus