bugün

efendim bu insanları her an bol bol görmek mümkündür. bazen hepsi birleşir üstünüze üstünüze gelir, sonra siz ben çok tuhafım galiba demeye başlarsınız. bunlar kendilerini öyle birşeyden sayarlarki... ne sıçarlar, ne osururlar, ne sevişirler... insan değil çok tuhaf varlıklardır bunlar. sevişmek lafını söylediğimzde yüzümüze tuhaf tuhaf bakarlar, bizi rezil insan konumuna sokarlar. kendilerini çok saygıdeğer insanlar ya... öyle bir havaları vardır, ben şunu bu saatte yaparım, yalana çok kızarım, küfürlü insanlardan nefret ederim.

yüzleri mahkeme duvarından farksızdır. sevişmek mi rica edeceğim kuzum ne diyorsunuz siz. onlar bu işi sevişmeden yapabiliyorlar, onları leylekler getirdi zaten. sıçmayı ve osurmayı da bilmez onlar zaten, yapmazlar tutuyorlar. böyle şeyler onları ağzına hiç yakışmaz canım.

ben yine kibarlaştım bildiğin maldır böyleleri!
kasım kasım kasılıp şöyle bir de daimi kendini ispat modunda sizinle sidik yarışındaki bünyelerdir. ah bir de planlanmış gününüzü zehir ederler sizin haricinizde hayatınıza dahil olup!
ben öyleyim mesela
neden biliyomusunuz
çünkü param var
ve her insanla muhatap olmuyorum.
konuşurken bir şekilde kendilerini ön plana çıkaran yapmacık tavırlı samimiyetsiz insanlar.
biri de özcan denizdir.
akla fatih terim'i getiren insan türüdür.
Lisedeki en yakın arkadaşlarımdan biridir. Kendisi ile ünide tanışsaydık muhtemelen ağzının ortasını sarı banyo terliği vurup kovalardım. olsun kasıntı masıntı ama özünde iyi bir insan.
ifrit oldugum insan tipi, insan herşeyi olacak da bir ukala bir de sahte olmayacak. En tehlikelisi.
Ne gerek varsa im tüf yapmaya.
Kendin ol.
basit ve zeka ürünü ayarlarla egolarının hafifçe aşınması bile keyif veren rahatsız edici kişilerdir. tahammül edilemez kesinlikle.
Şahsım aynı zamanda egoyisttir. Öyle yapıyorlar zorla anlayamazsınız.