bugün

17 yaşında, sivilceli yazarımızdır.
(bkz: thor) herifin rolü bile tanrı mk.
nickimi beğenmemiş nicksiz onuncu nesil yazar.

birde ''koştursun sözlükte'' demiş. Elemanım sen kısa pantolon ile mavi top peşinde koşarken biz sözlükte çifte telli oynuyorduk.

biraz edep yahu. biraz Saygı.

Teşekkürler.
o kadar özellik toplayana kadar bünyesinde bi türkçe karakter desteği alaymış erkeği.

-meraba ben kasli yakisikli zengin erkek.
+aa niye öyle konuşuyosunuz?
-mesaj karakter sinirlamasi, paket bitti de. ehehe.

(bkz: kaslı yakışıklı zengin erkek)

aslında belki de rum asıllıdır.

-selam janim ben kasli yakisikli zengin erkek.

edit: aa yazarmış lan, ben başlığa yardırdım yazar. gusura galma. *
dikkat çekmeye çalışan liseli kardeşimiz.
Para ile takipçi kasmıştır.

Bir yazar.
fake olan anca gücü fakeliğe yeten yeni yetme velet yazar .
Bu yazar ben olsamda ifade ettiği şey benimdir. Kızlar selam ben kaslı yakışıklı zengin erkek. Ama gerçekten.
erkek zenginse verilir erkek kaslıysa verilir yani ikisinin bi arada olmasına hiç gerek yok .
Tercihimdir.
zenginsen ve biraz tip varsa kas kendiliginden olusuyor zaten..
bu ben değilim çünkü ben bir de üstüne yakışıklıyım.
https://www.google.com.tr...i-siring%252F%3B572%3B572
beni tarif etmişsiniz artık aramanıza gerek kalmadı.
üstüne çikolata sosu da ister misin apla?
Ben degilimdir.
Beni anlatan nicke sahip yazar. Komik başlıkları var gerçi kalsın mutlu olsun bari dediğim yazar.
tüm Türk kızlarının kaslı olmalarından dolayi hayali, annelerininde parası olmasindan dolayi hayali olan insanlar.
(#27305193) Sözlükteki akpli cahillere on tokat vurup bir saymış yazar. özellikle göbek adıyla ünlü bir zerzevatı rezil etmiş.
Bana Elektrik süpürgesinin deliğiyle ilişkiye girme videosu yollayan yazar.

Eğer bu videoya rağmen ceza almazsa sözlükte nasıl torpil dönmüş olduğunu hepimiz görücez.
kendisiyle yaklaşık 1-2 saat kadar sohbet ettik, gayet cana yakın birisiydi, iyi bir arkadaş bulduğumu sandım kendime, gayet de bilgili, kültürlü bi insandı. fakat sonlara doğru söylediği şeyler beni rahatsız etmeye başladı, sanki bir şeyler ima etmeye çalışıyor gibiydi. açık açık sordum bu yazıları göndererek bu fotoğrafları göndererek ne yapmayı amaçlıyorsun diye. ben açık olunca o da açıkca anlattı niyetini. meğer niyeti benimle gay şeyler yapmakmış. şok oldum. böyle bir şeyin asla olmayacağını kadınlarla ilgilendiğimi, gay olmadığımı kırmadan anlatmaya çalıştım, çok saf birisi çünkü. ısrar etti. bende anasına sövdüm. hala pm atıyor beni rahatsız ediyor. kendisi nasıl bir admin anlamış değilim, sanırım sözlüğü gay dostluklar aramak için açmış. çok büyük bir top. tanıştığım güne lanet, bu sözlüğe kayıt olduğum güne lanet olsun. başımıza bela ettik iyi mi.
Kadınların Hayalinde yatan mitolojik kişidir. bu arada sade erkek olsa olmuyor mu ?
bana din dersi vermeye kalkma velet.
Böyle adam alıp ömrümü mü yakayim erkeğin azıcık çirkini makbuldür.
kasli yakisikli zengin erkek adlı yazarın sevişelim teklifine artı oy verenlerin velet dediği yazardır.
artı verirken öyle demiyordun sen varya seeeeenn.
Zeki olmadığı sürece önemi olmayan erkektir.