bugün

kizlar acisindan kotu. sevgilisinin yanında olmadigi zamanlar kizlarin bakislarina maruz kalacagini bilmek her kizin kabul edecegi is degil. ha bir de biraz onu bunu yemem tribimiz var bunlardan sikilabilirsiniz ama baska turlu de vucut olmuyor yapacak bir sey yok.
Edit: ne buldu gomen koca gotlu kurdan kollu erkekler nasil da eksilemis ahahahah.
Erkek acisindan dahada kotudur.
nusret de kasla hesap ödenmiyor.
182 boy, kas, fena olmayan bir tiple bile işiniz zor. kadınlar her zaman daha fazlasını ister. göt cebinizdeki kasları çalıştırın.
antrikot kasları gelişmişse tadından yenmez bu büyükbaş hayvanın.
hele şekillere bak, onu bunu yemem tripleri varmış. Gören de mr olympia şampiyonu sanacak amk.*

Bu kadar kasılmayın lan biz de yapıyoruz bu sporu, şurda 3-5 kıza hava atacak diye şekilden şekle giriyor adam.

spora başladığı gün yemeğe besin diyen şekilci ergenler sizi.*

Aynen moruk yumurta ya, protein felan mq.
Disiplinli biri olduğu kaslarından belli olur. Beslenme konusunda mantı açtım börek yaptım neden yemedin oysa sevgimi katarak yapmıştım derseniz mutsuz olursunuz.
Sevgilisinin bedeniyle hava atacak kadar kalitesiz kadınlar için bulunmaz nimettir.
sahip olmak?
Allahım sen nasip et amin.
benden çok aynaya bakıp, kendi kendine hayran kalan bir narsiste sevgili demektir. kim ister bunu?