bugün

Bir gerçekliktir. Erkeklerin daha çok kızlar için vücut yaptığı sanılır oysa erkek en temelde kendini beğenmek ve diğer hemcinslerine fark atmak için bu yola başvurur. Biz, kızlar kasa önem verir diye düşünürüz oysa kızlar salt fit vücudu da sever. Kasın abartılısını seven erkektir.

Ben spor salonlarında kızların erkekleri kestiğini ve onlarla ilgilendiğini hiç görmedim ama nedense erkekler hep diğer erkekleri çaktırmadan kesiyor. Hele Kendisinden kaslı olan erkekler varsa onlara imrenip fırsatını bulsa onların programlarını dahi istiyor.

Toplu taşıma araçlarında bile kızlar kaslı erkeklere en fazla bakıp geçerken diğer erkekler inceleyip kıskanç bir bakış atıyor. içlerinden nasıl da sağlam vücut yapmış piç, biz ise hala böyleyiz diye geçirdiklerine eminim. Yani işin özü insan doğasının rekabete açık olmasından dolayı kaslı erkeğe kızlardan çok erkekler imreniyor. Onlar gibi olmak istiyor. Çaktırmadan bakmaya çalışmaları, kaslı erkeklerin oynadığı savaş filmlerini izlemeleri hep bundan.
Protein tozu içiyon mu abi diye de sorarlar.
-protein tozuyla mı yaptın kardes?
+ evet kardesim tozla yaptım.
- kardes biz dogalız ama senin vücut bi süre sonra söner.
+ kardesim bilip bimeden konuşma.............
Oha cok iyi tespit olmus.

Kesin bi bok atarlAr.
yanlış olan tespittir. neden bakalım len neyi ima ediyorsunuz gundiler bakmak var bakmak var daha açık yazınız sebep sonuç ilişkileri ile beraber milleti zan altında bırakmayın *
Aga bu şöyledir mesela fitness delisiyim ve benden iyi birini gorunce otomatikman bakarim hatta sohbette ederim ne kadar suredir uğraşıyorsun , kac bench basıyon gibi normaldır fazla bakması korkutur.
erkeklerin gizli eşcinsel olduğunun göstergesidir.

bu gizli ama delikanlı racon kesen abilerimizin eve gidince soda şişesi ile birlikte o kaslı yakışıklı yağız delikanlıyı düşünüp çeşitli fanteziler deryasında yüzmediğinin aksini kim ispat edebilir?

hadi ama beyler. itiraf edin ve dünya daha güzel bir yer olsun.

unutmayın ki erkek adamın karıyla kızla işi olmaz.
doğru bir tespit.

kadınların erkekler için değil kadınlar için süslenmesine benzer. kas çalışan erkekler, bunu aslında diğer erkekler için yaparlar. çünkü kas yapmanın kadınlar üzerinde etkisinin olmadığı istatistik olarak kanıtlanmıştır. kas yapar ki işte diğer adam eziklensin, kendini zayıf ve güçsüz hissetsin filan. tamamen algı çalışması yani.
Kısssskançlık.
Yılanlık.
Güzel kadınlarada en çok kadınların bakmasıyla ölümüne kapışır.
dünyadaki her insanda kas var arkadaşlar.

mal mısınız?
imrenmekle alakalı olan durumdur. imrenen erkek kaslı olana bakıyorsa ve de evli ise aklından muhtemelen "ulan herife ben bile bakıyorum, ya karım da etkilenirse" ya da "ulan sizin gibiler yüzünden girmediğimiz şekil kalmıyor" diye aklından geçiriyordur. Zaten kıskanan erkeklerin bir çoğu da kendine olan güvensizliğinden ya da benden daha yakışıklısını bulursa endişesinden kıskanır. Eşini kıskanmanın da başka erkekleri dikizlemenin de altında güvensizlik yatar.
Uludağ sözlükte yapılan sıradan bilimsel bir tespittir.
Gizli totoş bunların çoğu..
Ayy evet.
E normal tabi.
Kendilerinin yapamadığını bazılarımız yapabildiği için.