bugün

genç / olgun farketmez, bazıları kemiklisini çekici bulur bazıları kaslısını.

kemik torbası bi erkek ne kadar çekici olmazsa, kas yığını da olmayacaktır.
ortası makbuldür, genç kızların sevgilisi olandır.
herşeyin normali güzel.
aradaki fark görmeden anlaşılmayandır.

bunu kaslı bir erkek arkadaşı olan yazar olarak değil, kaslı erkek arkadaşının, kendisinin kassız hallerini düşünüp şimdiki haliyle kendisini kıyasladığında ne hissettiğini bilen bir ikinci tekil şahıs olarak söylüyorum. sözüm meclisten dışarı.
burda karşılaştırma yapmak yersiz ve sıkıcıdır çünkü tercihler kişiye özeldir genelleme yapılması imkansızdır.

(bkz: boş işler bunlar boş)
(bkz: gece gece sıkıntıdan ne yapacagını bilmemek)
kassız kaslıyı kızların yanında siker. ezikler. neden çünkü o kas yaparken kassız çalışıp büyük adam olmuştur. ve güzel kızlarda bu yüzden kassızları seçer. ben kaslıyımda ne oluyo amk.
ikisinin ortası bir şey daha iyidir.
Önceden az bucuk kaslı olup şimdi o kasların yavaş yavaş eridiğini farkeden birisi olarak söylüyorum: düz bir karına sahip olup hafif kilolu olursanız kızlar bayılır.
liseliyken boksördüm şimdi sigara falan tabi, neyse sonuç olarak denizden çıkarken kaslı görünüp 3 tane dürüm yedikten sonra da kassız görünebiliyorum. geniş tişörtler giyince kassız görünüp, dar tişörtler giyince bir kıvanç tatlıtuğ belirebiliyor vücudumda. ben ikisinin arasıyım galiba ama kendimi kaslı diye lanse ederim. çünkü seks esnasında hulk'a dönüştüğümden öyle bi kompleksim yok. omuzlarım da sağlam zaten. bi de gitar çalarken de damarlar fışkırıyor falan. yani bu iş "harekete" bakar. hareketsizken kassız, hareketliyken kaslı olmak. işte tüm mesele bu. selam kızlar.
bayanlara sormak gerekir. bence kaslı veya kassızdan ziyade işi bilmek yani kızlara yaklaşma tarzı önemli. benim dozunda kasım var da noluyor. hiç bir kızın yanıma gelip de aa ne güzel düz karnınız varmış, omuzlarında ne kadar genişmiş dediğini duymadım. ha kendi aralarında konuşuyorlarsa bilemem. ama kendi aralarında konuşmalarının da bana yararı yok.
Biz boşuna mi kas yaptık. Egoluyuzda kaslı olduğumuz kadar.
tabi ki ben amk.
Zayıf erkek her zaman alır.
Kas sadece onemsizdir. Önemli olan etikenizdir zeka para kas bunlar önemli değil önemi olan etiketinizdir, o da değişmez.
Kassiz erkek diye birsey yoktur. Eger laboratuvarlardaki ossmanlari kastediyorsaniz o ayridir garibimin bi tek kemikleri vardir. O haric yasayan tum erkeklerde kas vardir.
(bkz: Anatominin önemi)
göbekli erkek.

milyonlarca türk kadını yanılıyor olamaz. %90'ı bu katagorideki erkeklerle evli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar