eskiden migros biraz iyi idi şimdi oda kötü ondada güzel yok.
en güzel çalışanlar turkcell ve vodafone mağazalarında artık hepsi balıketi .
vodafone d açalışan birine aşıktım evlendi ve de artık yok onu görmüyorum ya.
marketin kapanmasıyla sonuçlanır. kasiyer kübra ne yapıyordur acaba?
Market sahibinin cebini şişirir.

Lisede harçlığımi çıkartmak için bir dönem kasiyerlik yaptım, ordayken de askerin biri sürekli alışverişe gelirdi. Uzun boylu, yapılı, esmer oldukça yakışıklı biriydi. Gelirdi, raftan bir şey almis gibi yapar beni keserdi, kasaya geldiğinde kuyruğa girer sırası gelince de arkasındakine sırasını verir sonra en sona geçer öylece beni seyrederdi.

Elindeki çekirdeği yarım saatte anca okutur, o yarım saat boyunca da seyrettiği yerden benim her mimigimi hafizasina kazırdı.

Bu da Di'li geçmiş zamanli anımdır not alın.
Bak güzel demiyorum azıcık eli ayağı yerinde olanların burnundan kıl alamazsınız hepsi tıpı terk edip kasiyerliğe başlamış öyle egolu öyle caka satıyorlar hiçbiriyle para dışında diyaloğa girmem bile.
Bana abi diyorlar hep sakalı keseyim bari ağız tadıyla flörtleşemiyok.
kültür yoksunu insanları çekici bulmuyorum kusura bakmayın.

Hiçbir zaman başıma gelmeyecek olay.
kasiyer olunca kültür yoksunu mu olunuyor çok kültürlü insan?

şartlardan dolayı 1 sene kasiyerlik yapmak zorunda kaldım.Psikolojim kaldırmayınca part time kasiyerlik yapmaya başladım.bu süre zarfı boyunca 2 dil öğrendim,keman ve gitar çalmayı öğrendim.dünya üzerindeki diller hakkında araştırmalar yaptım.psikoloji hakkında makaleler okudum.dünya gündemini takip ettim. saçma sapan insanlarla karşılaştım ve bu saçma sapan insanlar sayesinde insanlara karşı bir tecrübe kazandım. şükürler olsun ki işten ayrıldım psikolojim de cildim de düzeldi. stresi çekilecek bir iş değil. geleceği olmayan bir meslek. şükürler olsun ki torpil olmadan iyi bir yere gelebildim. insanların kültürünü yaptığı mesleğe göre yargılayan kim varsa alayının kafasını lağım çukuruna sokayım.
Bizim kasiyerleirin hepsi bana abla diyor.
kasiyer tatlı suratlı, düzgün fizikli ve albeni sahibiyse mümkün olan durum.
akçay' da girdiğim bir markette kasiyer öyle tatlı bir surat ve gülüşe sahipti ki bir an için alışveriş yapmayı unutmuştum.
Kısa flört edilebilir kasa başında.