bugün

17 Mayıs pazar akşamı gerçekleşmesi muhtemel olaydır. * Karşıyakamız boluspor'u penaltılarla geçip playoffta finale kalmıştır. Finalde rakip altay veya kasımpaşa olacaktır. Dileğimiz altay'ın olmasıdır. Karşıyaka'nın muhteşem taraftarıyla süper lige renk katacağı kesindir.
karşıyaka'nın süper ligin demirbaş takımlarından biri olma adına atacağı ilk adımdır.bundan sonra düşmeyi kaldıramaz bu camia bu kadar yıllık özlemden sonra...üstat serdar * sanki şu dizeleri bizim için yazmış azizim;

ayrılmam
hadi kov beni süper yüreğinden
hiç bir yere terk etmem
seni zar zor buldum ben
aşktan vazgeçmek yok

budur benim şarkım süper lige çıkarsak.

ayrıca;
(bkz: o gece bu sene)
senelerdir o gece bu sene diye bağıran arkadaşlarımın muradına ereceği gündür.
13 yıl sonra boluyu eleyerek bir adım kadar yaklaşmıştır. yalnız ana haberde tayyipin kasımpaşasıyla eşlesirse yerel seçimde gavur izmire yenilen tayyipin rövanş maçı olur dendi ya helal olsun.
ankara da 4 takım, istanbul u saymaya gerek yok...
izmir den süper ligde takım olmaması zaten kötüydü.
çıksın efem.
gönülden istenir.
yardıran entridir biz çıkmadan hiç kimsenin bir üst lige çıkmamasına hala sevinmekteyiz tebrikler kasımpaşa......
şiddetli geliyoruz....
bir dahaki bahara.
bu gidişle torunlarımızın göreceği bir gelişme olacaktır. vazgeçtim izmir takımı isteğinden arkadaş, siz yenemiyorsanız bizim suçumuz ne?
çıkması ile düşmeside bir olucak durumdur .
çıksın çıkmasın adamlar 2. ligde bile ortalığı inletiyor, takımlarını sahipleniyorlar ya o önemli esasta. kasımpaşa çıktı mesela süper lige ama çıksa ne olur çıkmasa ne olur. 100 kişiye boktan maçlar oynayacaklar.
süper ligi en çok hak eden takımdır karşıyaka. seyircisi, seyirciyle bütünleşen oyuncusu, bütün camia olarak bu takım süper lige layıktır. evet bir gerçek var, izmir li zenginler ksk'ye sahip çıkmıyorlar. ancak taraftar takımına o kadar bağlı ki, düzenlediği kampanya ile kulübe yardım ediyor. karşılıksız sevenlerin buluştuğu ortak yer ksk. taraftarın yaratıcı ve dinmek bilmeyen desteği, bjk çarşıyı bi kenara bırakırsak, süper ligin bütün taraftar gruplarıyla yarışır. deplasman, iç saha maçı farkı olmayan takımdır ksk.'bağdat'ta oyna, orayada geliriz.' sözü bu taraftar ile özdeşleşmiştir. süper ligi kaldıracak bütçe olmasada, geçtiğimiz sezon herkese yapılan süpriz, süper ligdede olabilir umudu var. 'o gece bu sene' sloganı bu sene son bulmalı, ksk da hakettiği ligde mücadele etmelidir.
o gecenin bu sene olmasını isterim.

adanasporumla birlikte.