bugün

yaşlı çomar amcanın ufaklığına söz geçiremeyip müthiş islam dinine uygun bir şekilde karşısındaki güzel genç kızı uyarıp oturduğu yerden başka yere oturmasına sebep olan cümlesidir. şoför çomarı da güzel kızımıza destek olacağına güzel giyimli kızımıza seni dinlemek zorunda değiliz demiştir. peki ya sen? senin değerli bir hazinen olsa saklamaz mıydın?

https://www.mynet.com/igr...sana-kayiyor-110106155896
Daha gözüne sahip çıkamayan bu adam iyi skine sahip çıkabilmiş.
bakmasa zaten görmez ve rahatsız olmaz. baksa ama başkasının özgürlüğüne karışmasa ve konuşmasa yine adam gibi adam olabilir belki. birisi de çıkar şu başörtüsünü görmek istemiyorum kalk başka yerde otur falan der onun karısına ilerde, olur biter.
Gözünü sikeyim amına kodumun moruğu.
yallah arabistana.
Kendini bilmez, seviyesiz, sapkınlığına dinin emirlerini de karıştıran ruh hastası insanın sözleri.
insanlar karşısındakinin kıyafetine karışacak seviyeye her ortamda her yaşta düşebiliyor ve bunu kendine hak görebiliyorlar yazık. Madem bu kadar rahatsız oldun ilk durakta kalkar inersin. insanları dinden ahlâktan soğutmakta sınır tanımayan bir toplum olduk ona üzülüyorum.
Tesetturu erkekler gözlerine takmali.
Adam sana karışmıyorum diyor kadın hala ailem bile bana karışmıyor diyor. Kadın iftira atıyor ya da konu başka bir şey olabilir Otobüste olaya şahit olanları dinlemek lazım.
Göz zinası denen şey herkesin kendi gözüyle alakalı bir durumdur. Eğer senin gözün o yone kayıyorsa kendini bunu söyleyecek kadar sorumlu hissedip hem de o gözüne sahip çıkarmıyorsan oradan sen kalkacaksın. Çözümü kendin bulacaksın. Uyarının böylesi tamamen karşıyı küçük düşürme çabası.

Ha yine de kızımızın hem yerini değiştirip hem uzun uzun uzatması şoförün uyarısını haklı kılar. Adam şoför orda milletin tartışmasına taraf olmak zorunda değil.
videoyu izledim yaşlı amcanın karşımda oturma kalk gözüm sana kayıyor diye bi cümlesini duyamadığım durumdur. yaptığınız algının amk. evet..
gözün kayıyorsa kafanı çevir yobaz it.
gözüne sokayım senin dayı. daha kendine hakim olamayan oç lar içimizde dolanıyor.
görsel
zebaniler sana bir kayacak göreceksin demekle beni güldürmüştür. cübbeli tam dönemin yapısına uygun bir din ilgilisidir. ama kızı siz de merak ediyorsunuz itiraf edin.
Organlarına hükmetme ve yonetme konusunda acınası becerisizlikteki tayfanın, utanmadan, arlanmadan, zerre hicap duymadan söyleyebildiği söz öbeciği.

Yani bu insan müsveddesi diyor ki," ben yetersiz ve zavallı herifin tekiyim, o bok dolu kafamı cama çevirip dışarıyı bile seyredemiyorum, aklıma, mantığıma, bedenime söz geçiremiyorum, ha amip ha ben."

Lan allah' ın zontası! sen şuur denen o ulvi özellikten yoksunsun diye, tüm evren senin gerzekliklerine göre mi düzen alacak?!

Git, tedavi ol, oku, kendini, ruhunu ve bedenini eğit, insan olmayı dene!
Korkma canın acımayacak.