bugün

samimiyettir, karakterdir. çocuk mudur olgun mudur. bunlar önemli hususlardır.
hanım hanımcık olmasına ,oturuşuna, kalkışına, giyim kuşamına dikkat ederim. ee tabii mutlaka cana yakın olması lazım. cana yakın değilse asla ben o kıvama gelemem.
öncelikle çehresi. bunu sırasıyla genel fiziği, gülüşü ve ses tonu takip eder.

edit: imla.
konuşma şekli önemlidir, hayata karşı nasıl bir duruşu olduğu anlaşılır, samimiyeti ortaya çıkar.
Yüz, jest ve mimikleri.

konuşmaya başladıktan sonra da ses tonu. sesinde samimiyeti sezmem lazım.
ilk bakışta unsur arıyorsan zaten olay bir anlamda senin için resmidir yani yalnış seçim. azıcık gözü açıksan anlarsın zaten.
Ellerine bakıyorum ilk olarak.
tipi.
Ne kadar şekilcilikten uzak olursanız olun "tip" diye nitelendirilen şeye ilk dikkat etmek zorundasınız ki, karşınıza o çıkıyor; napacan.
beyaz tenli bir hatun olması, saçlarının düz ve siyah olması, düz olsun yeter, saçlarının uzun olması. en az 26 yaşında olmak. güzellik de bir faktör. ince belli olması, dolayısıyla 45 ila 55 kilo olmak. akıllı olması, zeki. ses tonu. kıyafeti. tercihen metal dinleyicisi.

o değil de ne çok şey istedim lan. bir de üzerine çikolata sosu isterim.
gözler ve eller.
Gülüşü.
Omuz ve kollar.
Boy.
Bakımlı olması.
fiziksel özellikleri hoşuma gitmişse dikkat edilir zaten. ha fiziksel olarak hoşuma gittiğini düşünürsek ilk Dikkat edeceğim şey davranışlarıdır, eylemleri. neyden bahsettiği, bunlar anlık ama, önemli detay, genel bi kanıya sahip olmak için.

edit: imlacık.
Memedir. Memesi güzelse geri kalan her şeyin üstesinden gelinir.
Kültür seviyesi, varoş olmaması. Elitist biri değilim, insanları müzik zevkine göre de asla yargılamam, kendim de ankara'nın bağları falan dinliyorum yani severek. Benim canımı sıkan şey kadının bilgisiz olması. Demiyorum ki 21. Yüzyıl konjonktürüne göre post-marksist çıkarımlar yapalım; en azından konuşacak iki kelimen olsun be kadın. Gece gündüz instagram'dan, facebook'tan çıkmayan kadınlar var ya, hayatları selfie olmuş resmen bunların. Çok kötü ya.
Fiziksel olarak da önce detaylı bir yüz analizi, sonra ayaklar.
Dişler ve kol saati.
komple ağız...

Anasınısatim sanki diş hekimiyim bu ne takıntı bilmiyorum ama dişleri kötü insanla, dudakları ince insanla ol-mazzz.
gerdanıdır gerdanı.

Eğer çıkıksa erkek olabilir kaçın.
Gözleridir . Klasik oldu biraz ama çekik gözlü hanımlara selam olsun .
Saç şekli
Giyim tarzı
Konuşması ve karakteri...

Bir erkekte ilk ilgimi çeken şeylerdir.
deve toynağı.
ellerdir. tırnak yiyorsa o kıza bakmam. isterse dünyanın en güzel kızı olsun. el ele bile tutuşamam.
Söylememe gerek yok sanırım.
Kokusudur.
Sigara, ter gibi bir kokuya denk gelirsem bitti. Isterse brad pitt olsun.
akar kokarı olmasında öncelikle.
ayak tırnakları, yemişse hiç şansı yoktur.