bugün

elmasını, üzümünü çıkardık tutmadı, dur bide bunları karıştırıp sunalım diye düşünülüp piyasaya sürülen lezzetsiz sıvı içecek.
bütün meyve sularının karışımıdır. içinde elma, kayısı, vişne, portakal suları bulunmaktadır.*
tatları markadan markaya muazzam ölçüde değişmektedir. kimisi enfes,kimisi berbat bir tattadır.
karışık meyve nektarı ile karıştırılmaması gerekir.
iyi oranda ve uyumlu karıştırılan meyve suları süperler.
artık meyve sularından ziyan olmasın diye yapılan.
otobüs firmalarının nedendir bilinmez ısrarla aldıkları içecek yolculuk sarsıntısıyla birleşince hayatının en kötü içeceği olabilir.
kesinlikle hangi marka olursa olsun tadı her zaman kötüdür.
karisik pide gibi bi seydir, bi sey icersin ama ne ictigini bilmezsin.
Şurup gibi tadı vardır. Hasta çocukluk günlerini hatırlatır. Gereksizdir. Harcanan paraya da yazıktır.
acı portakal tadı ağır basar.
içimi en güzel meyve suyudur.

alkolü bıraktım bırakalım ne içeceğimi şaşırdım. her akşam bir demlik çay bir litre su 500 ml meyve suyu... tuvaletten yazıyorum.
saçma sapan, tatlı, öyle her telden kokan bir içecektir.
Meyve suyunun ibnesi. Ben sevmiyorum tadını.
(#7650533).
küçükken zorla bana bunu içirirlerdi. nefretim ve korkum olmuştu. bi aile neden çocuğuna zorla bi meyve suyu türü içirir ki ? neymiş, yararlıymış. peh!
Sahtedir. Karisik meyve suyu curuktur.-marketlerde satilan- şurubu sayıyorlar efendim ama tadı güzeldir ona laf yok.
Firmalara, nasılsa anlamayız diye içine her ne meyve koyarlarsa koysunlar yutturabileceklerini düşündüren joker üründür.

Yutarız da zaten.
Evde yapılanı güzeldir. Portakal, elma, havuç, nar meyvesinin sıkımı mükemmel bir karışım olur.
Pınar markalı olanı kesinlikle tercih edilmemesi gereken meyve suyu türü.

Şurup gibi tadı mı olur lan bir meyve suyunun aq.