bugün

Söyledikleri ve yaptıkları birbirini tutmayan hatta bazen bugün söylediğini yarın hiç söylememiş gibi davranan erkeklerdir.

Size hiç bir şey beklemediğiniz halde gelecekle ilgili sözler verip bu sözleri tutmaz. Üstelik bunların çok uzun vadeli sözler olması da gerekmez. Yarın şunu yapalım der, siz işim var dediğiniz halde sizi zorlar işinizi iptal edersiniz ancak tüm gün aramaz. Sonra meşguldüm der.

Sizinle beraberken dünyanın en aşık insanı gibi davranır. O gününüz rüya gibi geçer, sadece aşk da değil, şefkatli merhametli davranIR, sizi nasıl bu kadar önemsediğine şaşırırsınız. Ancak sonraki gün aramaz. Mesajlarınıza cevap bile vermez.

Bir erkek bunu neden yapar anlayamıyorum ancak yapan adamlar, ay pardon yapan erkekler var.
Ay öldürsem gam yemem bunları.
Böyle bi acaip gizem kasmalar. Ben kimseye benzemem tripleri.
Söylediğini sen yanlış anlamışsın havaları.
Daha saymayayım tansiyonum çıkıyor.
karışık mesajlar veren bir kız bulup mutlu olmasını temenni ediyoruz.
Ya şişkosunuzdur sözünü tutmuyorsa ya da iyi ergendir.
terkedilesi erkektir. sen terketmezsen yarın seni kuvvetle muhtemel terkedebilitesi vardır. ağlamamak için bugün sen terket canım.
işte bunlar hep aleyna tilki yüzünden şu saate kadar kimse yaptığımızla söylediğimizin farklı olduğunun farkında bile değildi..
Benim bu erkek. 'Sebebi de, öyle göte böyle yarak!'
Orospu çocuğudur. Ne kasmışsınız kibar kibar anlatarak.
kafası karışık erkektir ki bu haliyle restoranda ne yiyeceği konusunda kafası karışık olan erkeğe benzer.

(bkz: ortaya karışık)