bugün

bu erkeğin değil kadının karaktersizliğidir.

her ne kadar iyi niyetini kullanıp , eşine yardımcı olup bu dertten kurtarmak istese de bu düşüncede ki insanlar yüzünden kötü anılacaklardır.
Toki gibi, borcu devam eden evi alıyosun borçları sen ödüyosun net.

Şaka bir yana ne sövüp sövüştürüyorsunuz adam çalışıyorsa öder, birlikte öderler. Eşleriniz sizi sıkıntılarınızla başbaşa mı bıraksın. 'Zamanında aldığın gibi şimdi de öde' denilir şey mi.

Ben kendim öderim ödemeye de bana böyle söylese yumruğu geçiriveririm.
(bkz: bir finansal köle olarak erkek)
Bulunduğu zaman kaçırılmaması gereken erkektir.
Afedersinizde geyin boynuzlunun tekidir.
Amk kız bütün parayı koraylarla emirlerle yesin
Buselerle pijama partisi yapsın

Sonrada "aşkitooom benim öğrenim kredisi borcum var topu topu 30000 lira falan onu ödesene"

Hasssiktir amk.

Git kimle zikkimlandiysan onla beraber öde borcu..
Evlendiysem zaten geçmişini sormuş kabullenmişimdir. Gücüm yettiğince öderim. Ha ifşası falan çıkar, o zaman o hayatın anasını sikeyim.
gelecekteki sendir, bendir, bizizdir... yukarda demiş ya yok efendim başkalarıyla yediği parayı ödüyor diye, e biz de başkalarıyla yedik belki? hiç düşünmüyorsunuz...
ben mi ödüycem? tabi ki sen ödüyeceksin.
adamın karısı. tabi ki ödeyecek. kadının parası yoksa napsın adam. tabi ödeyecek. aile kavramı önemlidir. parayla ölçülmez.
Aile olma kavramını unutmuş, birlikte yol almak, yükü beraber sırtlamak gibi ulu eylemlerden bihaber varlıklar için, hayret verici, gülünç ve gereksiz sayılması normaldir.
Ne yazık ki, artık bunu yadırgamıyoruz.
Tüm değerler bu tayfa tarafından top yapıp klozete atıldığı için, anlatmaya da uğraşmıyoruz.

Eşlerin her ikisi de çalışıyorsa, bütçe yapılıp, ortak bütçeyle ödenir ve bunun lafı edilmez.
Kadın çalışmıyor, eviyle ve çocuklarıyla ilgileniyorsa, erkek öder ve bunun da lafı edilmez.
Aile olmak bunu gerektirir.
Biz böyle gördük!
Saftır.
Yapmayın böyle şeyler, herkes kendi borcunu kendi ödesin. Aile olmak demek bunu gerektirmiyor.
Ha evlendikten sonra beraber borç yaparsınız ev için, kendiniz için o zaten ödenmeli ama sizden önce o paraları kimlerle nasıl, ne şekilde yediği belli olmayan birinin borcunun altına girmeyin.
Üniversitedeki sevgililerine aldığı hediyelerin ve yaptığı masrafların sponsoru olmuştur. Bırakınız kendisi ödesin.
hrmen başlamışlar yok aile olmak cart curt. bir erkeğin kyk borcunu ödeyen kadın var mıdır. herşeyi erkeklere kitlensin yapmazsa erkek değil misin yok aile olmak ajitasyonu kes. hani eşittik bla bla bla.
araları bozuk olduğundan dolayı karısını yurda dönmesi için teşvik etmektedir.
Bende kyk borcu olan sevgilimle evleneceğim hani diyorum benim borcum yok onun var böyle bakmak lazım.
güncel Önemli Başlıklar