bugün

ibnedir. net.
Karisini doven adam, adam degildir. Erkeklik bel altindakini tasimak ile degil, serefinle sadikliginla adamliginla olunur.

Kisaca adam degildir.
2-3 saat önce iki kolunu birden kırdığım mahalledeki orospu çocuğudur. 1 senedir hemen her akşam aynı işkenceyi bütün mahalle ah vah ederek izliyor. Herşeyi göze alarak bu akşam müdahale ettim. iyi mi yaptım kötü mü yaptım karı koca arasına girerek bilmem ama erkeklik ve insanlık onuruma sığdıramadığım için yaptım ve hak ettiğini düşünüyorum. en azından 2 ay kolları alçıda kalacağından o kadına ve çocuklara birşey yapamayacak olması tek tesellim.
Mahallenizi ve insanlarınızı savunun. herkese ve herşeye rağmen geç olmadan.
malum dizideki arakterin de söylediği gibi; filden büyük fil avcısı var.
sinirini karısından çıkaran adamdır.
adam değildir.
2-3 saat önce birinin iki kolunu kırmak.

2-3 saat sonra entry girmek.

Bu soğukluk sibirya da yok dostum.
ılıktır. gavattır. bu gün karısını döven, yarına karısını pazarlar.
arada dövmek gerekir tabi bunu kuran'a göre yapmak lazımdır.. söz dinlemezlerse uyarmak, sonra yatakları ayırmak, o da kar etmezse iz bırakmayacak şekilde dövmekte sakınca yoktur.. hatunun iplerini gevşetmemek lazım. işte televizyonlarda görüyoruz 35 yaşındaki c.e karısını, kapıcının oğlu ile sevişirken yakaladı.. sinir krizi geçiren c.e önce kapıcının oğlunu sonrada karısını bıçakladı..
işte bunlar hep başıboşluktan yumuşak davranmaktan ileri geliyor.
Yarınlar yokmuş gibi dövülmesi gereken orospu çocuğudur.
Polisi ara amk.
karısı kim bilir ne yapmıştır.
haklı adamdır, adam gibi adamdır.
Adam değildir.
insan demeye bin şahitle bile kurtarmayan insan müsfettesidir. Bide böyleleri kendini adamdan sayar ,nasıl bir adiliktir bu ?
Adam dahi denilmemesi gereken şerefsizdir.
başlığın editlenmesi gerek.
karısını döven adam değil
karısını döven orospu çocuğu olacak.
adam değil.

orospu çocuğu desen değil, annesinin ne suçu var?..

Kansız. Evet kansız arkadaşlar. Kansız, şerefsiz, adi.

En ağır cezaları hak ediyorlar.
Sapina kadar erkekte olsan kadina el kalkmaz.
Adam değildir ne diye adam diyorsunuz bende buna bir anlam veremiyorum. Çocuk küçükken ne görürse büyüyünce aynısını yapar büyük ihtimal anne ve babasını kavgarıyla büyümüstür babasından gördüğünü karısına uyguluyordur. Acınası bir durum allah başa vermesin.
adam mı la o.
Yeryüzündeki en noksan sıfatların sahibi insandır.
Şimdi uzun uzadıya bir küfür listesi yazmak istemiyorum.

Karısını döven insanlık dışı form diye değişelim başlığı bence.
adam değil karıdır. kancıktır, amlıdır, kahpedir, kadındır. kadınlar onore oldu mu?
Karısını döven adam (!) .
Adam değildir.
Eziktir. Net. Bilincli ve kendini yetistirebilmis karakterli insanlar bunu yapmaz. Mutlaka ic dunyasinda bi pisligi bi ezikligi vardir bunlarin. Hıncını alamadigi hesaplasamasigi seyleri eşinden cikariyordur. Aci ceke ceke geberesiceler.
En başta başlık düzeltilmeli çünkü böyle birşey yapan adam olamaz ancak insan müsveddesi olabilir.
Konu hakkında yukarıda ki entrylerde birçok şey yazılmış okuduğum kadarıyla şunu göremedim bu müsveddelerden bazıları da karısını bilerek başkalarının yanında dövüp "erkeklik show" yapar çok acınası varlıklar.
adamdır.