bugün

kuvvetle muhtemel afedersiniz ama kılıbıktır. ulan evlenmişsin zaten neyin çiçeği o.
Sevgilisine neler neler almıştır.

Çiçeği durup dururken almışsa kurcalanmalıdır.
Evliliğin ilk yılları değilse ve durup dururken almışsa, kesin bi boklar yemiştir.
Kesin aldatıyordur dicem ama genellememek lazım belkide gerçekten mutlu oluyordur.. Ön yargılı olmamak lazım erkeklere karşı...
Armuttur.
kılıbıktır.
tam bir kepek erkeğidir. evet.
büyük ihtimal kılıbıktır. evlenmişsin işte daha neyin çiçeği.
Adam gibi adamdır.
ya karısını çok seviyordur ya da aldatıyordur.
acıyarak söylüyorum ki light erkektir. yazık. evet.
arada bir mutlu etmelidir ancak bunu alışkanlık haline getirmemelidir. yani devamlı devamlı çiçek almak kadını bunaltır.
ileride olacağım erkek. Sevdiğin kadını iki dal çiçekle mutlu edebiliyorken almamak mantıksız geliyor.
Toplumda sayısı az olan nezaketli beyler.
muhtemelen thodex'e yatırdığı para ile mutlu ve cebi dolmuştur. karısını da mutlu etmek istemiştir.
gelecekte abartmamak suretiyle kuvvetle muhtemel aralarında olacağım erkek grubudur.
durup dururken aldıysa şüphelenilmesi gereken erkektir.
görsel
Aldığı çiçek Böyle bir çiçek ise şaşırmış erkektir. Çoluk çocuğun rızkını ota vermiştir.
insanlar niye karısına çiçek almaktan korkuyor, mutlu etmekten korkuyor. ben evli olsam her aklıma gelince alırım kesin. karın lan senin. mutlu olmayacak mı hiç? belki çalışır belki çalışmaz ama her türlü senin arkanı toplayan, çocuğunuza senden saatlerce daha fazla vakit ayıran, senden daha fazla ev işlerini yapan, yemeğini yapan biri o.

ama keşke bazı kadınlar da bu güvene dayanıp bir şey olmaz anlamaz deyip aldatmaya kalkmasa. işte o zaman yıkarsınız.
kaktüs alıyorum la ben. bu durumda ne olduğumu kestiremedim şimdi . (bak gördün mü ? kestiremedim dedim bi tuhaf oldum )
Saygı ve sevgi göstersin ömrü boyu çiçek almadan bile geçer. Gayet nahif hareket.
Ince ruhlu, düşünceli erkektir. Helal olsundur.
belki ibne değildir ama bu konuyu düşünmüyor da değildir.
Ben almam yetiştiririm.
Almayın. Kesinlikle almayın. Her çiçek bir aldatmanın karşılığı diyorlar.