bugün

bizim kültürümüzde gavat sanılan; aksine yüce düşünen, yobaz insanların anlayamayacağı aydın kişini tanımı.

adamdır. hem de adam gibi adamdır. yurt dışında yaşıyorum ve yakın dostlarım bunu yapıyor, evlilikleri gayet mutlu.

penis boyu ortalaması 13 cm olan bir ülkede herkes johnny sins. herkes karısını zevkten delirtiyor, ulan hiç mi haydar dümen okumuyorsunuz. türkiye'deki 10 kadından 9.5 i orgazm olamıyor.

jigolo, seks bakımından üstün performans getiren doyurucu özelliklere sahip; aldığı parayı hak eden yiğit delikanlıdır.

acaba karısına jigolo tutamayan erkek kompleksli midir yoksa jigolo tutacak parası mı yoktur?

bu benim şahsi fikrimdir. sözlükteki patlak kız başlıklarını uplayıp yobaz taklidi yapmam tamamen sosyal deneydir. ve ne yazık ki onda da sınıfta kaldınız, etraf yobaz kaynıyor.
Jigolo para alır sözlükte o kadar abaza varken jigoloya neden para veriyorsun ki? Karısına jigolo tutacak erkeğin söylemleridir.
(bkz: siktir lan yarram) gavatlık tan başka birşey değildir.
gavatlıkta doktorasını vermiş adamdır.
yobazların anlamamakta ısrar ettiği anlayışlı eşin tanımı.

evet düşünceli adamdır.

bir soru. ciddi bir soru. harikülade bir soru hem de.

türkiye'de 10 kadından 9 unun orgazm olamadan öldüğünü, kürt kökenli türkiye'nin en iyi 10 jinekoloğundan duymuşunuzdur. anketler, araştırmalar her şey türk erkeklerinin yatakta en kötü ırklar arasında yer aldığını söylüyor.

o halde soruyorum size? neden sultanlarımıza jigoloyu çok görüyoruz? senin kirli donunu yıkayan bir kadına yarım saatlik zevki niye çok görüyorsun?

jigololar seks makinesi olduğu için hayat arkadaşlarımızı seks anlamında mutlu edecektir. utanmasam onlara kendimi bile düdükletebilirim.

yani ne var yarım saatliğine sizden başka bir adam onu düdüklese? ulan 7 gün 23.5 saat sizin zaten hatun, yarım saat de kendi zevkiyle ilgilensin.

empati kurunca insan sormadan edemiyor.

karısına jigolo tutmayan adam bencil midir? sadece kendini mi düşünüyordur?

yoksa cimri midir? jigolo masrafını göze alamayan zavallı pintinin teki mi?

ben birkaç kere tuttum.

bunun için şahsıma gavat diyenleri takmıyorum, ben gavat değilim düşünceli bir adamım.

sadece empati kurunca hak verilecek bir adamın isyanı bu.
jigalo tutmana gerek yok.. ananı karını genelevine götür üstüne üstlük para da kazanırsın.. başlarında bekle orada reklamını da yaparsın.. Milletin ahlakını bozmak kafalarında şüphe uyandırmak, normalleştirmek için kimler seni tutmuş kimin köpeğisin..
(bkz: Bu başlıkta bir pezevenklik var)

Az öncede de böyle bir sünnetsiz başlık vardı.
Bugün ergen sünnet günü mu?
Hepiniz osbir işbirliği mi yaptınız ?
azgın bir milletiz lakin sevişmeyi bilmiyoruz. ne erkekler ne kadınlar. o yüzden gavatlık yapmayın adam gibi sevişmeyi öğrenmeye bakın.
zenci tutması tavsiye edilir.çok dua alır.