bugün

bizi ilgilendirmeyen adamdır. ama ortalık bu denli sapık, sıkıntılı nüfus barındırıyorken başa iş almamak iyidir.
kadın haklarını hak olarak görmeyen insanın söyleyeceği söz.
karısının bikinisini giyememesi sonucu giymesi için karisina yardımcı olan adamdir.
aga bu konu biraz karışık bak, siktir et başka şeyler düşünelim.
--spoiler--

neden o giydiriyor karısı kendi giyemiyor mu ?

kıs kıs kıs ...

--spoiler--
ortadoğu ülkelerinde tartışılan adamdır.
karısına çarşaf giydiren adam kadar kişiliksiz değildir. çarşaf ne tezek gibi bir şey.
adamlığı trabzon kelimesinde ki ı gibidir, sadece sözde.
Adam mı? Olsa olsa adamcık tır. Daha tam olamamıştır yani.
Adam gibi adamdir.
7/24 milletin götünden, memesinden bahsedenlerin ahlak derslerine tabi olmuş adamdır.
karısı hür iradesiyle giymiştir. bikini giydirmek ne. maymun mu lan kadınlar. ne isterseniz giyecek ya da giymeyecek. saygı duymuştur olsa olsa.
la bikini giymesi haşema giymesinden daha iyi denizden çıkınca görünmeyen bir yerleri kalmıyor
onların yerine biz utanıyoruz.
türbanlı karısını üfürükçüye emdiren dincinin aksine normal insandır.
konya ovasından hallicedir.

görsel
Ben kendi adıma konuşayım, diğer erkeklerin sevdiğim kadının götüne, bacaklarına ve memelerine bakması; eşime bakarak fanteziler kurmaları benim için cinayet sebebidir. Sinirden kudururum. illa giymek istiyorsa boşanırım.
Öyle dindar biri değilim, olaya teolojik bakmıyorum. Ama ben yanlış olduğunu ve böyle insanların eşini gerçekten sevdiğini düşünmüyorum.
Giydir bikiniyi, gezdir yatır kumsalda karını. Millet dikizlesin. Karın milletin mastürbasyon fantezilerine malzeme olsun.
Yok abicim olamaz. Bunu modernlik olarak gören de geniştir.
Benim böyle düşünmemin sebebi de milletin plajda karısına kızına bakmamamdır. Ben bakmıyorum abi. He göz kayıyor ama herkes mayolu falan çekici gelmiyor. Ama maganda, sapık mı yok? Çook... Senin karın niye bu sapıklara malzeme olsun ki? Oluyor yani. Anca bakarlar diyenler de oluyor. Bugün bakarlar yarın da... Siz anladınız. Bırakın bu swinger zihniyetini birader.
yeterince çağdaş, medeni ve demokratik bir adamdır. takdir edilmesi gerekir.
keşke bende öyle olsam.
Gavattir.
Neden ?
Karısı kendi giyemiyor mu ?
Sen denize girerken şortunu karın mı giydiriyor ?

La oğlum meseleyi dinen tartışsanız hadi anlayacağım. Meseleyi tamamen salakça tartışıyorsunuz. Valla çekilecek dert değilsiniz.
Akpli olmayan adamdır.

Edit: akpli olmayan adam mıdır o ayri bir mevzu.
normaldir bikinin giymenin neresi garip aq? plaja gittiğiniz zaman hep bikinili kadınlar görüyorsunuz. ulan millet iyice tuhaflaştı.
eğer sahilde giydiriyorsa normal
yatak odasında giydiriyorsa fantastik
çarşı pazarda giydiriyorsa gavatlık.
Surda hayattır, yobazdir şöyledir böyledir diyen zekâ yoksunu arkadaşlar size sesleniyorum. Burda klavye ardında bol keseden atıp tutuyorsunuz eyvallah. Kendi sevgiliniz size aşkım nasıl oldu bu bikinim diye sorduğunda cok yakıştı hayatım diyeceğinizden zerre şüphem yok. Kimse kimseyi kandirmasin. Sözüm ona muhafazakar takiliyirsunuz ama o bikinili kadınlar hayal malzemeniz. Biraz samimi olun.
Ulkede o kadar sorun varken konusa konusa anca bunu konusurdunuz siz zaten.
Standart kalabalık plajlarda bende giydirmeme taraftarıyım heryer suriyeli pislik dolu.