bugün

iki tarafta suç vardır efenim.
1) böyle bir denyo ile evlenen bağyanda.
2) böyle birini evlat diye yetiştiren ana-babada.
Gündüz kavga gürültü dayak tokat uygulayıp gece yatağa girince kedi gibi s..kmek için sırnaşıyorsan katıksız ruhospu çocuğusun. O zaman o kadın sana vermeyince yine tokatla istediğini alıyorsan sen yasal bir tecavüzcüsün...
o işler öyle olmuyor be sığır.
(bkz: trollükte sınırı aşmak)
Bu tayfa, " çocuk benim, size ne " diyen tayfadır aynı zamanda..
Kıçındaki pantolonla, eşini ve evladını aynı kefeye koyar.
Kıçındaki pantolon senin lakin gerisi için totondan kan alırlar Kamiiiiil!!!
Kari benim suc benim
Dövdüm birak bu mal benim.
allah'ın üzerine farz kıldığı bir eylemi yerine getirmek isterken, şunun bunun ve hele ki kolluk kuvvetlerinin baskısına maruz kalan dindar mümin erkek haykırışıdır.

tabi eğer dövme olayına şartlar tamam olduktan sonra girmeye niyetlendiyse...

nedir o şartlar? karısı dik başlılık yapmış olacak, uyarmasına ve yatağını ayırmasına rağmen tutumunu değiştirmeyecek. bu durumda mümin erkek karısını dövmekle vazifelendirilmiştir. dikkat buyurun müminler, "dövebilir" demiyoruz, "dövmek zorundadır" diyoruz. sebep? sebep şudur: ilgili ayette "dövebilirsiniz" denmiyor, "dövün" deniyor. demek ki şartlar tamamsa karıyı dövmek dinin farzlarındandır.
Bulursan doversin
Bekara karı böşamak kolay.
o zaman baban annene vurduğunda ses de çıkarmazsın sen. nasıl olsa nikahlı eşi. sanane?
görsel
(bkz: tamam).
ayanan da vur.
Kadın dövenlerin yeri Cennette yeri vip olarak hazırlanmıştır.
Kadın dövmek islamda sevaptır.
Aferin.iyi yaptın.
bende anana kayarım o zaman sana ne ? derler adama
bizlik birşey değil zaten genco insanlık ile ilgili ama o konuda seni ilgilendirmiyor belli. zira sen evrim sürecini tamalayamamışsın o yüzden sen sorumlu değilsin.
Bize ne değil efenim, dışarda iki köpek kavga ederken bile diğer köpekler vurdum duymaz kalmayıp, bir şeyler yaparken, ki köpeği aşağılamak değil amacım, toplumun aşağılık anlayışı böyle, biz dur/a/mayız. Çünkü homo sapiens, topluluklar oluşturan bir hayvandır, müdahaleci ve korumacıdır. Senin karını dövmen demek, benimle aynı türden bir canlıyı dövmek demek, aynı habitatı paylaşan bir canlıyı dövmen demek. Türüme dokunma! Belli ki bizden değilsin çünkü.
dikkat edin kendinize kadınlar dayağı yersiniz hiçbir şey de yapamazsınız.
böyle olacağı belliydi neden şımarırsınız da sizler dayakla parçalanırsınız.
"Annenle cima ederim sanane, annenin özel hayatı neticede." Örneği de verilebilir. Özel hayatı korumakla alâkalı muhakkak bir madde vardır o kitapta.
karın da sana beyzbol sopası yahut oklavayı geçirdiğinde bu da kimseyi alakadar etmez değil mi ?
devlet baba kızını görünce olaya el atar ve işler çığrından çıkar.
Kocamı döverim size ne yazılsaydı hepiniz alkışlar yazan kadına ödüller verirdiniz...erkek yazınca is değişiyor tabii. Erkek olmak çok zor size kolaylıklar diliyorum. Allah sabır versin hepinize.
yok olması gereken mağlukat. kendini üstün sanan aslında bir zavallıdan farksızdır. tamamen ortadoğu zihniyeti. kökünden bitmesi lazım olan bir zihniyet.
ne halin varsa gör banane. istersen kafasını kes çok da umrumdaydı.
Karında seni dövebilir, aile içi şiddet suç değil zaten, kanuni yaptırımı filan yok, dövün birbirinizi.
güncel Önemli Başlıklar