bugün

doğru ve haklı bir söz.

karı benim nikahı bende siz ne amk?
karında seni dövsün ozaman odun adam denebilir.
ananı sikerim sana ne gibi bir sözdür. doğru ve haklı.
karına ilgi duyuyorum belki bundan sana ne? diye cevap verilmesi gereken kişi.
"koyan babası doğuran anası sen kim köpeksin lan dangalak !" denildikten sonra alnının çatına sert bir yumruk indirilmesi gereken kişi beyanı.
Sığır aynı babası, koyduğu gibi çıkarmış keko.
erkeklerin evlenince kadınların tapusunu alıyorlarmış düşüncesiyle söyledikleri saçma bir sözdür, birileri onlara boşanma denen şeyin ne olduğunu açıklaması gerekmektedir.
suçların aynı zamanda kamuya karşı işlendiğini unutmuş yazar sıçmığı.
karısını döven adamın, komşular tarafından götü sikilmeden hemen önce ki son çığlıkları.

ayrıca;
ben trollüm demenin, farklı açıdan sözlüğe yansıması.
bu düşünce sahibini pipisinden asıp dağlara taşlara asılmasını haklı gösterecek düşünce...
karısını kendi malı gibi gören hödükler zikredebilir.. ciddiye almadan küçük bir siktirle önemsenmeyebilinir ..
DOğruluk değeri aranamayacak önerme**. Evlilik, nikâh ya da herhangi bir kurum*, bir insanı bir insana şiddet uygulayabileceği konusunda serbest bırakamaz.
kendi karısı değil mi. ister döver, ister siker, ister bomba koyup patlatır kim ne karışır.
müslüman bir abiden duyulması normaldir. zira allah'ın kelamına uygun hareket etmektedir.

(bkz: nisa suresi 34 ayet)

"Erkekler, kadınların koruyup kollayıcılarıdırlar. Çünkü Allah, insanların kimini kiminden üstün kılmıştır. Bir de erkekler kendi mallarından harcamakta (ve ailenin geçimini sağlamakta)dırlar. iyi kadınlar, itaatkârdırlar. Allah’ın (kendilerini) koruması sayesinde onlar da gaybı korurlar. (Evlilik yükümlülüklerini reddederek) başkaldırdıklarını gördüğünüz kadınlara öğüt verin, onları yataklarında yalnız bırakın. (Bunlar fayda vermez de mecbur kalırsanız) onları (hafifçe) dövün. Eğer itaat ederlerse, artık onların aleyhine başka bir yol aramayın. Şüphesiz Allah, çok yücedir, çok büyüktür."
nikahı basınca her haltı yapabileceğini düşünen erkek müsvettesinin düşünüş biçimi.
seni doğuran anaya üzülüyorum.
Bu tip erkeklerin çevrelerinde pek dikkate alındıklarını sanmıyorum. Dışarıda onun bunun lafına sataşmasına karşılık veremiyor sinirini eve gelip karısından çıkarıyor. Bu pisliklerin soyu tükenmeli artık
Adamsan Dövmezsin dövemessin !
Bu zihniyete sahip densiz güruh, " Çocuk benim değil mi hem severim hem döverim" de derler.
Halt ederler!!!
ben senin ağzını, burnunu kırdığımda kime ne görürsün o zaman.
hayır yani adamın karısı yahu..
bize ne?
"Sen mi büyüttün lan .mcık onca sene! Babası bir fiske vurabildi mi? Sen o hakkı kimden alıyorsun!" Diye tepki verilesi magmatroll önermesi.

işte bunun gibi düşünen öküzoğlugavatibnetorlar olduğu için dünyada, eğitim; özellikle kız çocuklarının eğitimi ve birey olarak yetiştirilmeleri çok önemlidir.

Kız evlat babasıyım. Ben damadı gelin alacağım. Zoruna giden beni bulsun.
malsın,boş yere oksijen tüketiyorsun ,şimdi nasıl bize ne?
o zaman başkalarının da onu deövmesine izin vermesi gereken kişidir.
her ne kadar suçlu erkekmiş gibi gözükse de kadında da hata olan olaydır. kullandırtma bu cümleyi, izin verme. sen kadınsın, gücünün farkına var artık. bir kadın erkeğe her istediğini yaptırabilir bu güce sahip. tabi psikopat olan erkekleri tenzih ederim.
insan mülk edinen bir adet çomar yakarışı.