bugün

eşine sadık kocadır. bu mertliği yüzünden rus ile ödüllendirilmelidir.

karısından aldığı cevap pekte önemli değildir. ilk ipucu bedduayı veriyorum; boyun posun devrilsin...
görsel
Oha. Ağzını burnunu kırarım. O zaman gitsin aldatsın.
gizlisi saklısı olmayan kocadır.

(bkz: havlayan köpek ısırmaz) tezinden yola çıkarsak, bu koca aldatmaz aq. biraz güvenin kocalarınıza
Adam gibi adamdır * Aldatmaz.
Temiz bir dayak yiyecek kocadır.
koca gibi kocadır.
Sırf bu efendi ve durust davranışından dolayi bi sartla izin verirdim ben de aldatmak kosuluyla.
farklı bir teni merak etmiş ve eşiyle paylaşmış kocadır. evliliklerinin başında iki taraf da kadın ve erkek olarak en iyisi olmadıklarını bilip bu şekilde başlayıp daha iyisini istemediklerine karar vermişse cinsel olarak iki taraftan birinin başka bir teni merak edip onunla olması çok da absürd karşılanmamalı.
net açık sözlüdür.
Kılıbık ve özgüvensiz kocadır. Şöyle ki:

1- Oturma organı yemediğinden izin almak ihtiyacı ister -diğer tüm işlerinde yaptığı gibi-

2- Beni en iyi tanıyan karım olduğu için acaba becerebilirmiyim, elime yüzüme bulaştırırmıyım, yatak odasında başkasını aldatacak kadar iyimiyim rezil olmayalım birde vb. sorulara yanıt almak istemektedir. Beceremezsin denirse hiç uğraşmaz.

Not: Benim karıma sorabilecek kadar cesaretim ya da hayattan bıkmışlığım yok o da ayrı.
Kafasına odunu yediğinde, kendine gelecek olan adamdır.

Evet
Çok kibar sorduğu için giderken donunu almasına izin vereceğim koca. Sadece don ama.