bugün

sosyal yaşamda bir türlü karşı cinsle ilişki kuramayan ademoğullarının, sanal alemde bunu kılıfına uydurup kendilerine entelektüel bir hava vererek yapmaya çalıştıkları mecralardır. bu ademoğulları kimi zaman bu emellerine erişemeseler bile sözlükte yazanlardan ve yazılanlardan feyz alarak yaşama bakışlarının değiştiği, burada edindikleri bilgi birikimi ve görgüyle sosyal yaşamda da kendilerine yer bulabildikleri nadir olsa da görülmüştür.
gizemli bir entryler, gizemli birer başlıklarla dolu sözlükler ve herkesin mal gibi erkeğin kucağına atladığı sözlükler. hadi uyan artık.
malcadır. twitter daha giderlidir.
- olum geçen gizemli bir entryler girdim, pusudayım bekliyorum şimdi düştü düşecek.
- ne düşecek abi?
- garı gız.
- onu bilmem de abi cümle düşmüş.
bir karı kız düşürme aracı olarak gözlükler değildir. bir erkeğe kemik çerçeveli gözlük hiç yakışmaz hatta itici durur ama belki bir kız bakar umuduyla takıyor ipneler.

hatta şunu söylüyorum: gözlük takan erkek ılıktır.
(bkz: patlat bi arabeks hüsniye kucağında)
geçen yine sözlükte yazıyorum, gizemli entryler giriyorum belki bu gün kız falan düşürürüm diye. bir iki entry girdikten sonra pusuya yattım, beklerken arada online listesine de bakıyorum. aha bi mesaj geldi, mutluluğumu anlatamam. sevinç gösterileri yapıp, pc başında halay çekiyorum adeta. hemen de cevap vermiyorum, cool olduğumu anlasın diye. neyse mesaja baktım aynen şöyle yazıyordu: bu entryniz beni çok etkiledi, gizemini çözemedim yaa. hayran oldum adeta size, adınız ne?

lan ne oluyor dedim, bu kadar girişkenine rastlamadığımdan beyin error verdi. sakinleşince parmaklarımı şıkırdatıp cevap yazdım: rica ederim, biraz gizemliğimdir. aslında kendimi övmeyi sevmem ama huyum kurusun çok pis gizem yaparım kimse çözemez. adım berkecan, sizin?

bana arkadaşlar gaycan diye hitab eder, memnun oldum. demek erkeksin ihihi.

şoka girdim okuyunca, benim bahtıma selinler selcanlar yerine gaycanlar çıkar, lan hay şansıma diyip vazgeçtim sözlükten kız düşürme fikrinden. yani arkadaşlar ben sözlükten daha kimseyi düşüremedim, anlaşılan kapasitem yetmiyor, işi ehline bırakmak gerek. *
gollum'a taş çıkaracak çirkinlikte olanların rağbet ettikleri yerlerdir. adam yazarken tabi kimse yüzünü görmeyince haliyle matah bişey olduğunu düşünüyolar napsınlar.
katılmadığım durumdur. insanların amacı sadece muhabbet etmek, iletişim kurmak da olabilir. her mesaj atan kızın/erkeğin sulandığı anlamını çıkaranlar sadece egosu tavan yapmış eziklerdir.

ha sulanmak amacıyla kullananlar yok mudur? pek tabi vardır fakat bunlar kendilerini zaten ilk mesajlarda belli ederler.

kısacası kullanan kişiye göre değişkenlik gösteren durumdur.
gercek hayatta kari kiz düsürebiliyorsan, sen baya bi basarilisin seklinde yorumlanabilinir.

bir basari ölcütü olarak kari kiz düsürme, hem de gercek hayatta.

(bkz: adam)

(bkz: skor)
Nick sayesinde ilk etkilesimi yaratan mekanlardir.

Benim hic sansim yok lan.
iğrenme güdüsünü yitirmişse omegle ve chatroulette daha uygundur.
Abaza erkeklerimizin entel görünmeye çalışarak bolca kullandığı sözlüklerdir.
Ama amaçlarını fazlaca belli.ederler
Attığınız mesajın üstüne atlamalar, asl pls modunda konuşmalar, neredeyse açık adres istemeler, tanışmakta ısrar ediyorum demeler.
Ulan sokakta görseniz yüzüne bakmayacağınız kızlara bile görmeden etmeden neler yazıyosunuz. Yuh.
zor iştir. zor olan kısım aynı niyette karı kız bulmaktır.