bugün

dini bütün bir ögretmen in, müslüman olan ögrencileri ile, sadece müslümanların önemli bir ibadeti olan cuma namazını kılma hadisesi. dogrulugu şüpheli bir haber, zira, fasıklar size bir haber getirmişse inanmayınız demiş yüce efendimiz.

not: salyangozun kilosu kaça, con amca.
(bkz: ne diyorsun reis bey kafir mi olsun çocuklar)

edit: kafirler ortaya çıkmaya başladı.
telekulak hikayesinin boka sarması üzerine klasik okulda namaz geyiğinin günün çorbası olarak sunulmasından ibarettir.
kimlerin olayları irdeleyebileceğine kimlerin müslüman olup olmadığına karar verecek yazarların yetişmesini sağlayanların sebep olduğu ve daha olacağı olaylardan biri. laikliğin aslında kendi inancını korumayı amaçlayan bir sistem olduğunu bilmeyen ya da anlamak istemeyen kişilerin desteklediği olay. adama sormazlar mı kendini laik olmak zorunda olduğu için laik şeklinde tanımlayan bu adam * bir daha 'değiştim' buyurup bu sefer de aynı çağdaki çocukları budist tapınağına, kiliseye, sinagoga, şeytana tapmaya...vs götürmelerini ne engelleyecek? ancak o zaman mı soracaksınız bunları kendinize?

(#3475060)
dünyevi ve dünyevi olmayan bir uygulamanın zaman açısından çakışmasından dolayı bireyin iç dünyasında yaşadığı çatışma sonucu seçtiği kararın, diğer bireyler üzerinde -bireylerin her birinin siyasi veya dini kimliğine göre- olumlu veya olumsuz etkiler bırakan, ve bireyin içindeki ruhsal çatışmayı toplum geneline taşıyan olay.

öğretmenin öğrencisini ibadethaneye götürmesini engelleyen dünyevi veya dünyevi olmayan bir kural olmadığına göre ders saatlerinin yeniden düzenlenmesiyle ortadan kalkacak sorun.
"bana bir harf öğretenein kölesi olurum" cümlesindeki ulvi anlamı anlayamamış göstermelik müslümanların eğitimi yanlış yerde verme çabalarıdır. eğitimin, ilmin en büyük ibadet olduğunun unutulduğunun göstergesidir.
az önce benimle aynı evde yaşayan at hırsızı bir arkadaşımın iki dakika pc yi boş bırakmamı fırsat bilip adıma entry girdiği ve eşşek oğlu eşek şakası yaptığı başlık lan bu . okuyan arkadaşlar olduysa şimdiden özür dilerim. o denyo ben değilim. aman yarabbi ne yapıyorum ben. şimdi gelelim nick sahibinin the original görüşlerine. bu tam bir iş güzarlık gerizekalılıktır. bilim ilim öğrenmek bi öğrenci için çok daha önemli olmalı değil mi? 5 vakit namaza gitse ne zaman okula gidecek bu yavrucak. ayrıca sen ne hakla elemanları bilmeden etmeden namaza götürürsün bunun alevisi var gayrimüslimi var. belki eleman müslüman bi aileden ama öğrenmek istemiyor sanane. senin yaşın o çocuğa din öğretmek sana mı kalmış. ayrıca din dersi ne lan kimse göre din neye göre din?

ayrıca bide götümle güldüğüm bi grup varki aydın doğan'a söven akp liler. kardeşiniz lan o sizin....