bugün

Kaliteli müzik yapan yeni sayılabilecek bir progresif metal grubu. gruplar 20 senelik olduğundan genelde bu abimler yeni kalıyor. Bu sene için söz vermiyoruz ama albüm peşindeyiz demişler. Herkesin ayrı projesi var, zaman ayırdıkça Karnivool'a müzik yapıyoruz diyorlar. Bakalım, beklemedeyiz.
ciddi anlamda sağlam, dinlerken zevkten beynimin kulağımdan burnumdan şıpır şıpır aktığı, avustralyalı progresif rock grubu. adamların canlı performansları da muhteşem üstelik, hi-voltage'a gidemediğim için üzülmeme sebebiyet veren de bu adamlar! açın bi themata dinleyin, bi cote dinleyin, ne bileyim bi deadman dinleyin. şarkılar dolu dolu, dinledikçe dinleyesiniz geliyor. dayanamıyorum sözlük, dinliyorum.
güzel bir grup. bazen tool, bazen chevelle esintileri var. ama bu benzerlikten daha fazla özgünlüğe sahip, tavsiye edilir.
sound awake albümü ile de gönül tellerini titretmiştir bu östralyın musıkı icracıları.
şu ana kadar cıkardıkları tek album themata'dır.
avusturalya'lı alternative rock grubu. ama şimdi diyeceksiniz ki, "ıhıı bu ne la alternatif böyk" ben de size diyeceğim ki, "ön yargılı olmayın mnakoym ya ind..öhöm..alın bi dinleyin"...