bugün

karması yerinde sayan yazarın en osuruktan anını itiraflara yazarak karmasını yükseltmesidir.her itirafın gideri var çünkü.*
göte kaçan itiraflar da var, bizzat tanık oldum. amaç sonuç örtüşmez bazen.
her itiraf karma yükseltmiyor. bir kere yazdım eksilediler oradan biliyorum. *
aptallıktan başka bir şey değildir.
"bugün fikibok ile çükübik arasındaki farkı anladım" şeklinde bir itiraf kim bilir karmayı nasıl yerle bir eder.
- karma mı? olum karmayı niye dert ediyonuz lan
+ bilmem statü falan işte...
- e tamam ona laf yok da niye dert ediyosun
+ dert etmiyorum azcık kastırıyorum
- olum biz şifreledik lan, bak şimdi. aklından 5 tane sayı tutuyosun. entry girerken kelimelerin arasına karmaşık şekilde yerleştiriyosun. en büyük sayının yanındaki kelime senin doğru kelimen, o kelimeyi kodluyorsun. her entryde. 25. kare gibi bişey insanlar istemsiz olarak artılıyor lan harbiden.
+ hassiktiiirrr.....
- tabi ya ne sandın, bana da ösym başkanı öğretti, sınavda da yaptım eheheh...

edit: çok alakasız olmuş lan. uyumam lazım sanırım artık. hiç düzeltemeyeceğim şimdi. silinirse silinsin. *
Ters etki yapabilir.
karmayı yükseltmek için itiraf yazmanın bazı püf noktaları vardır.

yok yahu. hemen de inandınız. yoktur. karmayı itiraf yazarak yükseltemezsin arkadaşım. karma düşünme artık. hiçbir şey değil karma. ha ona buna bulaşmadan bilgi entryni girersin. arada güzel yorumlar yaparsın. iki üç anket tipinde başlıkta espriyi patlatır belki istatistiklere kadar yükselirsin.

bunları yaparken yükseleyim en ulu ben olayım dersen olmaz. ha olur nasıl olur, para kazanmak için her türlü dalavereyi yapan adamdan farkın kalmaz.

içinden geldiği gibi yaz. ne kadar sıkıcı bir hayatın olsa da, elbet söyleyeceğin bir şeyler illa ki vardır. ilgi duydugun bir konu, sevdiğin film, oyun vs.

itiraf giriyorsun ya mesela. sen o itirafı sırf girmiş olmak için giriyorsun biz de anlıyoruz bunu. içten olmadığın yazdığın kelimelerden kurduğun cümlelerden oluk oluk akıyor.

kokusu bile taa buraya kadar geliyor. biz de girdik itiraf yüz elli bin tane. eksi de aldık artı da. fakat ne girdiysek hissettik de girdik. ya içim daralmış, ya canım sıkılmıştır.
ya duygusal sevgi kelebeği olmuşumdur.

içten ol içten. adın soyadın, cismin belli değil diye saklanma kullanıcı adcağızının ardına. sen burada da sensin.

ha bir de zamanlamayı iyi seç. benden söylemesi.
itiraf.

edit: 1 dk da 2 eksi aldım bile lan nerde yanlış yaptım?
yaşlı teyzeyi karşıdan karşıya geçirdim ama itiraf niteliğinde olmadığından yazamamış ve artı alamamıştım.
her ne halt için yazılırsa yazılsın sadece yazarını bağlar. can bu hem, kimi zaman yükseltmeyi kimi zamansa düşürmeyi çeker karmasını. dedim ya, can bu; çeker mi? çeker.
mantıksız eylemdir. keza itirafları okumayan, hatta sol frameden kaldırdığı başlıklar içerisine dahil eden yazarların sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazladır.