bugün

Yanlış yapan yazardır. Sözlüğün düşüncelerini özgürce anlatabileceği sanal bir platform olduğunu unutmamalıdır.
(bkz: moderasyonun yazarı apolitikleştirmesi)
benim gözümde asla iyi bir yazar değildir. hatta yazar değildir. ondan iyi politikacı olur politikacı..
seyirciye oynayan yazar. yahu ben istediklerimi yaziyorum, halen -62 den ince kuyruklu tavsanim kac gundur mnskym!

edit: -63 olmus diyorlar, dogrudur.
edit2: olmus efenim baktim simdi farkettim, yazin istediklerinizi bol bol.
karma puanı düşmesin diye, bişiy bişiy, hedele, hödölö eden yazar.

karmanın ta amına koyim. canı cehenneme.

(bkz: halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek)

edit: bu bkz.'ı ne alaka vermişim inan ben de bilmiyorum. belki de yatıp, uyusam daha iyi olur. ne ise bir bkz. daha veriyim de iyice amına koyim.

(bkz: koşullu mehmet paşa ve petronas halil ayaklanması) *
amaç karmaya oynamak mı?
(bkz: bir boka yaramayan karma degerleri)
burada karmasına halel gelecek diye düşündüklerini yazıya geçirmeyen adam, bunu birileriyle tartışırken hiç dile getiremez. işte biz bu tip insanlara günlük yaşamda "uydu insan" diyoruz *.
kendi çizgisi yoktur da emme basma tulumba gibi kafayı onay modundan bir türlü çıkartamaz.
karmayı takıp, dilediğini yazmayanı; düşüncelerini konuşma yoluyla aktardığında varın siz düşünün!
tatlısu yazarıdır.
özgürce düşüncelerini belirtemiyeceksen ne işin var sözlükte? git günlüğünde yaz.
boyunduruğundan çıktığım yazar kitlesidir.
(bkz: yemişim karmasini)
kafası karmakarışık yazardır.
sebebi bu ise yanlış yapan yazardır.
Karma karın doyurmaz. Ben misal sevgilimin 1500 tl lik benzin masrafını karmamla ödemek istedim, pompacı pompalıyordu zor kaçtık. Neyseki araba 0-100 ü 4 sn de yapıyor.

Fikirler düzgün bir şekilde yazılırsa karma düşmüyor. Düşerse de çok düşmüyor.
herkestir .
bu başlık da yazarların egosunu tatmin etmesi için açılmıştır.
altına bol bol "ay kişiliksiz ay boktan yazar ııııy kalitesiz şeey insan mısın sen beeeağğ ziyansıaaan" desinler diye.
kendilerini inkar etsinler osman ağğbi bırak allasen yeaa..

(ekle'ya bastıgım an karma gidicek lan ahahaha. istediğimi yazdım olm özgürüm ben kişiliğin karakterin mına kodum süperim.)

mis kokulu yanaklarınızdan öpüyorum canlar hadi bakim..
genelde yeni yazar olmuş insandır.
yakın zamanda karmanın etkisinden kurtulup etrafa saldıracak düzeye gelecektir.