bugün

Geldik bulamadık diye arayıp yalan söyleyenden bin kat iyi kargocudur.
Hiç karşılaşmadım inşallah karşılaşmam.
Geldik bulamadık diye arayıp yalan söyleyenden bin kat iyi kargocudur.
Genelde bunu yurt dışından getirenler yapıyor, o kadar geldim evde kimse yok al am... Diyip kapıya atıyor herhalde.
Apartmana atıp gitse şükrederdim. Bir hafta bekledim kargo gelmeyince mecbur almaya gittim. Sırada bekleyen 999 kişi gibi.

Kargo dükkanını Zar zor bulduğum yerde mng kargo tam gaz çalışıyordu. Kargoların hepsi yerdeydi. Bir kargoyu eline alıp şut çekti sonra kargocu. Yoo bu değilmiş dedi. Sonra başka bir kargo alıp ona şut çekti nerde bu xx in kargosu dedi. Ee Hizmette sınır yok. Sıra benim kargoma geldi. Şutcu adam arayacak sandım. bilader sen hiç keyfini bozma ben kargomu alır defolur giderim demek istedim ama diyemedim.

Neyse sonra içerde zannımca birkaç şut çektikten sonra kargomu buldular, teslim aldım. Kesinlikle mükemmel bir hizmetti. O gün bugündür kargolarımı hep mng ye veririm. insan daha ne ister ki yahu.
haklı kargocudur. liilith in memeleri görmek istememiştir. düşün durum o kadar vahim. adam gerekirse ekmeğimden olurum o memeleri görmem diyor.
Ya o kadr kotulerki her kargo alisimda ya da gonderdigimde hep sıkıntı ya hep hep. Ewdeyimkargoya bekliyorum ptt kargocunun bir kapıyı çalışı var inanın kulağım kapıda beklediğim halde suphede kaldım o kapı çaldı mi calmadi mi. Zil olduğu halde calmadi ve pamuğa dokunur gibi dokunuyor ko vermeden kacayim sonra ihbar kağıdını atıp kaçıyorlar gel al . 8 gündür kargo vermişim eve gitmediği halde gittik yok diyor kimse gelsin alsın şimdi nasıl gitsin alsın ladin ikiz ku uk çocuğu var evden çıkamıyor ama gittik yoktu diyolar . Ya artık kargo falan gindermiycm de almiycam da bu nedir ya her seferinde sinir küpü olmadan olmuyo insanı verem ediyorlar .
sanırım. (bkz: niyetli liilith)
En azından apartman evde olmadığı için teslim edilemedi dememişler.
Hiç getirmeyenden iyidir yine de.
internetten gram altın siparişi verenlere gerekli şekli yapmış kargocu. *
Tamam eyvallah kargocunun savunulacak yanı yok da... internetten altın siparişi Nedir ya?
Bir dünya altın toptancısı var. 3-5 lira ucuza alayım diyorsanız gidin onlardan alın.
kargocu da, aynen garson gibi, iyi geçinmenizin kendi yararınıza olduğu bir meslek grubudur.

garson getirdiği çorbanın içine tükürse de ruhunuz duymaz ama, kargocu sizi parasal kayba uğratabilir. istediğiniz kadar dava edin uğraşın sonra.
ben özellikle kapı girişine bırakabilirsiniz yazıyorum adres bölmesine evde olmazsam geri dönmesin diye.
konya da sıradan bir gün.
Kapıyı çalmış olabilir getirip geri götürse yine sövecektin. Edit:Başlığı açan yazar ilk entryi silmiş açan ben değilim.