bugün

N11'den farklı mağazalardan aynı anda yapmış olduğum siparişler neticesinde, aynı anda istanbul içinden, istanbul içine Yurt içi kargo, aras kargo, mng kargo ve sürat kargonun teslim sürelerini tesadüfen test etmiş oldum.

Detaylar içler acısı;

Aras kargo; Yanlış Alıcı birimine gönderilmiş, kargonuz tekrar yönlendirildi.

Yurtiçi kargo; Evde bulamamış ( standart )

Mng; iki gündür dağıtıma cıkaramıyoruz, eleman yok

Sürat; nebzen daha iyi.. çuvalı kapımın önüne attı. imzala şurayı acelem var dedi. En azından 1 günde ulaştı.

Kargo şirketleri anlayacağınız çoktan bitmiş gibi.
aras kargo yurtiçi kargo bunlar çok aşşağılık firmalar ben bu kadar yüzsüz insanların bir arada olduğunu görmedim daha hele hele adana ve istanbul şubeleri bunlarla ticaret yapan adamlarda illallah etmiş durumda.
Ataşehirde oturuyorum. Yurtiçi hariç hepsinden memnunum. Aynı gün getiriyorlar.

Ups ise efsane zaten.

Semt semt değişiyor.

Ama kargo firmalarımda dağıtıma çıkan adamlar tam bir hödük. Seçerek mi alıyorlar bilmiyorum. Ups o konuda mükemmel. 5 güm bekletse sesim çıkmaz o derece.
600 tl lik bi kulaklık aldım sürat kargo adıyla çelişmek için haftadır ulaştırmıyor elime.

çıktığı yer kadıköy rıhtım şubesi geldiği yer ise kirazlıtepe ferah şubesi. 6 km.

ferahtan benim evim ise 2.7 km.

rıhtım şubesinede eminim ki, yazıcı oğlundan verildi. +500 metre de ona koy. karınca olsa kurye görevlisi 2 gün önce elimdeydi kargo.

9 km. 1 hafta. iptal de edemiyorum kargoda diye.

20 30 tl fazla verin gidin avm den alın. korona falan artık sallamayacağım. yeter.

telefonları kapalı olurda açarda '' geldik evde yoktunuz'' derlerse

7 sülalelerine küfürü basmayan yasine yazıklar olsun.
agt kargo isimli, açılımı aynı gün teslim olan firma halkbank corona destek esnaf kredisi bokunu 2 haftaya evinize getircek dediler. aynı gün teslim açılımının altını çiziyorum bakın adamlar bunu isim yapmış özgüvene bak. 2 ay oldu corona bitti daha bugün alabildim destek kredisini (kredi kartı). corona bitti lan corona. onu da eve falan getirmediler ha gittim kendim aldım. anlayışlı falan da olmuyorum lan yiyemeyeceğiniz şeyin altına girmeyeceksiniz.
Sürat kargo ile ilgili duyduklarınız ne varsa hepsi doğrudur fazlası vardır eksiği yoktur hatta...