iş icabı acil levyeye ihtiyaç duymak ve bulunduğun yere kargo gelebilir ama levye bulunmaz. büyük bir krizdir.
Gerçekten sansasyonel bir kriz kardeşim. Nefis.

Akıllara durgunluk veren bir kriz.

Sürükleyici. Okurken yaşıyorsun.

Ve sürpriz sonlu.

Eline, emeğine sağlık be güzel insan.

Kargo şirketini de kınıyorum.
bir dostumun ricası üzerine yollamak istediğim levyenin ortada kalması sonucu isimini vermek istemediğim bir kargo şirketi ile oluşan sancı dolu anlar.
neyse kadim dostumun iş icabı acil levye ihtiyacı oluşmuş ama, buralar da bulamadığını varsa imkanın bana oradan temin edebilir misin diye ricada bulunmuştu.
"ne demek sen yeter ki iste kralını bulurum" dedim ve hemen bir tane en iyilerinden bir levye satın alıp sağlam bir şekil de paketleyerek doğruca kargonun yolunu tuttum.
işte kriz o andan itibaren patlak vermeye başladı. neymiş efendim biz bunu kabul edemeyiz hizmetimizin dışında imiş.
ya! dedim “ bir çok kargo şirketi soba borusu bile kabul edip ulaştırıyor siz niye böyle falan ? ” derken iş iyice büyümeye başladı. nerede ise yumruklaşma noktasına kadar geldik. ağzımıza geleni söylüyorduk. ağzımızda maske olduğu için sesimiz de boğuk ve korkunç çıkıyordu.
Lanet olsun dedim aldım levyeyi ayrıldım şubeden. farklı bir kargo şirketinden biraz da rica minnet levyeyi ancak yollaya bildim ama, benim de burnumdan gelmişti.
Biraz sıkılmış fakat, sonucunda arkadaşımın isteğini gerçekleştire bildiğim için o mutluluk tüm yorgunluğumu almıştı.