bugün

onun yerine 50 cent'i tercih ederim. 50 cent daha karizmatik bana göre. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.
Hem hukuktan anlıyor hem de adebisi yi öldürdü. Büyük karizmadır.
liderlik karizmasına sahip boynundan tesbihi eksik olmayan zat.
oz'a damgasını vuran fenomenlerden biri.
Bir esselamün aleyküm my Brother deyişi vardır ki leyla ile mecnunun hapishane sahnesine bile konu olmuştur.
oz'un en kralı.
Adebisinin karizması önünde diz çöker. Yamuk şapkasını yidiim.
adebisiyi öldürdükten sonra psiko oldu :(
(bkz: müslümanların gereksiz abarttığı şeyler)

bugün hiç müslüman övmemiştik oh iyi oldu
türk dizilerinde yoktur.
said efendiye sırt çevirdi bi ara kankileri. hiç yakıştıramadım müslüman brothers a.
her baba yiğide nasip olmayacak karizmadır.

--spoiler--

mcmanus : ünün burada sana avantaj sağlamaz.tüm mahkumlarım eşittir.

kareem said: ne kadar ironik. sonunda eşitim ama, bunun tadını çıkartabileceğim özgürlüğüm yok.

--spoiler--

görsel
Çok başka bir karizmadır. Konuşurken Kuran ı kerim şöyle buyurur ile başlayıp ayet paylaşması ve cesur tavırlarıyla beni benden almıştır. Özellikle hapishaneden tahliye edileceği zaman valiye yaptığı konuşma ve tahliye olmayı reddettiği sahneyle "uh ulen, adamsın!" tepkisi verdirmiştir. Boynundaki tesbih ve başındaki takkesiyle de pek havalıdır.
olmayan karizmadır. adamın adında en fazla krem peynir karizması var diyecektim, tipini görünce ondan da vazgeçtim.
Olmayan karizma. En son Tobias biçır bunun karizmasını sikertmişti. 'Sen buradan çıkmak istemiyorsun çünkü mağdura yatarak popüler Kalmak istiyorsun' demişti.

O da her islamcı gibi mağdur edebiyatı yapıyordu yani.
Yanılmıyorsam vali buna özel izin çıkartarak özgürlüğünü verecekti. Reis de valiye kameralar önünde siktir çekerek tekrar hapise döndü. Sadece bu hareket bile yeter karizma için

(bkz: Heybetini gizli tut yiğidim duruşun aryanları korkutuyor)
ünlülüğün getirdiği karizmadır.
acaba tanınmasaydı ve beyoğlu'nda dolaşsaydı ne olurdu ?
'nesi karizmatik bunun' denirdi.