bugün

milletin "acep sikişemi gidiyo lan" bakışları arasında tramvaydan kendini atmaktır... ulan karaköy'de benim başka işim olamaz mı?

öğrenci pasosu için gittiğimde karaköy durağında inmiştim ve tramvayda bakıştığım bi kız bana bakıp bakıp gülmüştü...
lan abura goyduğum kaşarı ne güldün lan o zaman bana!!!111

(bkz: çok sinirliyim sözlük)
amaca bağlı durumdur, sen bazı ablaların yanına uğrayacaksan utanmalısındır. he.. bazıları var göğsünü gere gere gidiyor ablaların yanına o başka.
eşine ender rastlanabilecek bir durumdur.
tünel'e ve istiklal caddesi'nin galatadan taraf ucuna en yakın duraklardan biri olduğundan yüzlerce kez karaköy durağında inmiş olmama rağmen yanaklarım hiç kızarmamıştır. durakta sorun yoktur. sorun ya bizim yazarda yada otobüsteki güleç kızdadır.
bilinç altına hep garip şeyler ilişmiş insanların kuruntusudur.
karaköy tramvay durağı çok merkezi bir yerde olduğu için abes kaçan bir durumdur.
kesinlikle anlamsız bir durumdur. Zira Karaköy merkezi bir noktadır. istanbul'da hertürlü inşaat, bahçe ve elektronik malzemelerini bulabileceğiniz bir yerdir. Ayrıca iskeleye veya tünel yoluyla istiklale çıkılabilir.
Değişik bir histir bu herkese kısmet olmaz. insanların iğneleyici bakışları altında inersin inmemeyi dilerek. Hani o tramvayla dünyanın öbür ucuna gidebilecek kadar cesursundur giden tramvayın arkasından umutsuzca koşan insanlar da vardır.