bugün

çevresi tarafından dürüst olarak tanımlanan her erkek karaktersizdir.
(bkz: bazen diyorum ki)

bazen diyen her erkek, karaktersizdir. karakterli erkek hep der...
he türlü gideri olan, her türlü giden erkek tipleridir.
(bkz: nefes alsın yeter)
toplumdan ayıklanması gereken tiplerdir. karşımda duruyor karaktersizin teki. evet yanlış duymadınız. tamamen karaktersizin teki. yetişme yurdunda büyümüş, askerden geldikten sonra devlet bunları istihdam etmiş, üniversiteye memur yapmış sınavsız uğraşsız ve kendisinden kaç yaş belki de 20 yaş küçük kıza cinsel içerikli mesajlar atmaktan o küçük kızın ailesi tarafından mahkemeye verilmiş 2,5 sene mi ne hapis cezası verilmiş ve yargıtaya götürüp temyiz etmek istemiş. bu kişinin 3 tane çocuğu var ve az önce eşi arayıp namaz kıldığını söylediğimden sonra neden tekrar aradığını bahane ederek karısına çok ağır laflar kullanmış şerefsizin önde gideni. acıyorum arkadaşlar bu kadınlara, gerçekten yazık oluyor. o kadın bunu bıraksa 3 çocukla ne yapar, allah bilir dayakta yiyordur. az önce demez mi babasının evine göndercem diye. bu tiplerin infazı lazım bence. bir yanda kendisinden belki de 20 yaş ufak daha lise okuyan kıza sarkıntılık, diğer yanda karısına küstah küstah hitaplar.cuma namazı kılsan ne olur, kılmasan ne olur. her namaz kılan kişi maalesef güzel ahlak sahibi olamıyor. ne bileyim ben bile utandım, yazık günahtır lan.
karaktersiz diye bir şey yoktur. karakter öyle ya da böyle; herkeste vardır.
kimisi iyi karakterlidir, kimisi kötü.
yolda yürüyen veya tanımadığı kadınlar hakkında orospu ilfetsiz gibi ithamlarda bulunan tiptir.
Düşman başına dediğim durum.
karakterlisine dünya yüzeyinde rastlanılmamaktadır.
Ufak tefek şeyleri mevzu yapıp uzatan karakterlerden uzak durun kadın erkek farketmez.
Çok konuşan yalanı su gibi içen erkeklerden uzak durun erkeğin oro..su daha kötü oluyor.
Karısının yıkayıp ütülediği kıyafetle, başka sevgili aramaya çıkar.
Kolay aldatan, millete yalakalık yapıp sadece işi düştüğünde size yamanması, kadın delisi olup sapıkça pis pis ona buna salya akıtması, beleş diyerek insanları enayi yerine koyup para istemesi.
sürekli kadın hakları kovalayıp pozitif ayrımcılık öven meriçlerdir. Profil fotoğraflarını mor çerçeveyle de kaplar bu meriçler yeter ki ağına biri takılsın.