bugün

Gönüllü olarak ben takarım bunlara.
(bkz: ayan çarfaflı)
(bkz: çarşaflı ayan ablalar)
Aklıma bu geldi hahaha.
görsel
kesinlikle haklı önerme özellikle akşamları araba sürerken ayırt etmek çok zor oluyor.

bunlara çarpan kusurlu sayılırmı bir araştırmak lazım.
usta suikastçıları bile öldürebilecek derecede sinsilik özelliği vardır. rivayete göre skyrim ve fallout oyunlarında sneak levelleri 100 oluyormuş.

(bkz: Ninja)
Mantıklı önerme.
Gece karanlığında, trafikte seyrederken, tehlikeyi önlemede etkili olabilir.
Hatta fosforlu pembe, yeşil, turuncu gibi renklerde çarşaf imal edilmelidir.
Heyooooo!
O zaman dans! Renk!
Mazur insan maruzatı.
Benim eşim çarşaflı. Sen kim oluyorsun da birinin karısına kızına annesine onun kıyafetine alelade konuşabiliyorsun? Çarşaflılara şerit takılsın? Ya varya kindar bi adam olacaksın bu cahil Velet’leri tespit edip ağzının tavanına sıçacaksın geleceksin.
Lafa geldiği zaman laiklik laiklik diye tutturursunuz ama kendi isteğiyle örtünen bir insana da laf edersiniz. Ayrıca kendi isteğiyle açık giyinen bir kadına (ki isteyen istediğini giyer bana göre) dil uzatılsa hemen savunmaya geçersiniz burası laik ülke falan diye. Kusura bakmayın laik sadece dini olmayan insanlara saygı göstermek değil de kimsenin dinine ve giyimine karışmamakdır. Şimdi kapayın çenenizi..
çok güzel bir önermedir. hem kendi hem de karşısındakilerin için güvenliği için şarttır.
Kesinlikle desteklenmesi gereken über fikir.

Bu konunun, insanların inançları, ritüelleri, cartı curtu ile ilgisi yoktur, tamamen güvenlik önlemidir.

Trafikte, Özellikle Geceleri, potansiyel tehlike oluştururlar.

Gecenin kör karanlığında, zifir gibi gezen insanı görmemek suç teşkil etmeli midir, tartışılır.
Aplaa ben sürücüyüm, şahin değilim, haberin olsun!
Götü beli açık gezenlere de yama yapılsın.
Çarşaf uçlarına mavi led de taktırsınlar oldu olacak.
Modifiye Şahin gibi dolaşırlar.
buranın kalitesi neden bu kadar düşük? Böyle beklemiyordum aslında
tosla gitsin...
görsel
theodopolis'e fosfor takılsın, yoldan geçen çarşaflılar kendini korusun görüp.