bugün

giden çantasına mı yoksa yediği sopaya mı üzüleceğine önceden karar vermesigereken kızdır, maalesef.
saçma sapan türk dizileri sayesinde halka yerleşen garip anlayış.
50 kg lik bünyesi, 0.05 joule eşdeğerinde kas gücü, 2.5 kilogram kuvvete eşdeğer kemik mukavemeti ile gidip sağda solda bolca para bayılacak, sonra da aikido, judo, jui jitsu vesair biliyorum diye kendini gazlayacak kızdır.

akabinde kapkaç olmasa bile trafikte, markette, atm kuyruğunda birine dikilecek, devamında "kartalın kıçındaki kırmızı tüy" taktiği mi yapsam pandatolyo mu atsam derken, bir dallama tarafından saçlarından tutulup en yakın duvara çarpılacak kızdır.

kendinizi kandırmayın hanımlar, sizin üretilmiş çözümlere yönelin, gidin on liraya bi biber gazı alın, bırakın filmlerdeki aktrisler dövsün kötü adamları...

edit: aslında kapkaçtan kaçmak bozuk bir tabir olmuş. karşı koymak ya da kurtulmak daha doğru olurdu ama sanıyorum ki sığmamış ya da başlığı açan vatandaşın türkçe konusunda biraz daha eğitime ihtiyacı var.
kursta öğrendikleri aklına gelip ugluyacak kadar vakti olmadığını bilmeyen insan tipi..
burnuna patlatacn aga..
(bkz: kapkaçtan kaçmak)*
destek verilmesi gereken kızdır. bir-iki gün gidip öğreneceği tekniklerle hiçbir şey yapamayacağı kesindir. ama öğrendiği bir hareket de hayatını kurtarabilir. eğer iyi çalışmışsa, özgüveni, tehlikeden kaçmak için ona zaman kazandırabilir, neden olmasın.

kızlar narindir, hemen incinir. fiziksel olarak diyorum, eline koluna yanlışlıkla çarptığın kız "aaa kırsaydın baari" diyip hafifçe çarptığın yeri tutarlar. la noluyo .mınakoyim dersin kendi kendine. gitsinler kungfuya da biraz acı eşikleri artsın. en azından buna yarasın.
tecavüzden kaçmak için blowjob öğrenen kızdan mantıklıdır.