bugün

nevşehir'den artvin'e kadar gidiyordu.
nevşehir aksaray.
gidilip görülmesi gereken bir memlekettir eğer durumun yeterse bir de balona binmesi ayrı keyifli oluyor...
bir haritada nevşehir'den artvin'e kadar gidiyordu.
Deprem yardımına gönüllüler gidip geliyor. Gitmeden önce de adanaya yakın diye oraya gidiyorlar. Bi ben gitmiyorum bu kadar sık gidip gözümde sıradanlaşmasın diye.
Canım ülkemde el değmeden güzelliğini koruyan nadide şeylerden biri.
Gezmiştim güzel yerler ıhlarada öyle.
bu şekillikleri eskiden erciyes yanardağının patladığında lavların yumuşak toprağı erittiği ve sert toprağın öyle kaldığı aklımda.
güzel memleketim.
Arkadaşımla tatile gitme düşüncemiz vardı ama bir türlü bunu gerçekleştiremedik. Birimizden birinin ya işleri uymuyordu ya da maddi olarak tatile gidecek koşullarda olmuyorduk. Arkadaşımda Bankkart olduğu için kampanya mesajı gelmiş, giyim vs. diye düşünürken bir bakmış seyahatle ilgili. Hemen detaylı bilgi almış ve bakmış ki bu bizim için çok uygun. Düşünsenize hem +3 taksit yapıyor hem de 2 ay erteleyebiliyorsunuz. Bizim için çok sevindirici bir haber oldu. Mart ayı için rezervasyonumuzu hemen yaptık. Sonunda o çok istediğimiz tatile gidebileceğiz.
2013 bayram tatilinde gitmiştim.yine gitmek isterim.
görsel
görsel
görsel
görsel
Nevşehir, Niğde ve Aksaray'yı kapsar.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Dünya'nın 8'inci harikası olması gereken peri bacalarının şehri.b
Görmek istediğim yerlerden.
millet bir de kışın gidiyor buraya deli gibi. taş oteller lan zaten buz gibi iyice zatürre olur insan. hiç gerek yok.