bugün

(bkz: köseler durumdan şikayetçi)
benim uzun bir süredir, "volkan demirel sakalı" olarak yorumladığım sakal çeşidinin çoğalmasıdır. ben de diyorum, neden bu volkan demirel sakalı bir anda bu kadar meşhur oldu? meğer kanuni sakalıymış.
müslüman olduklarından kaynaklanmaktadır.

kastedilen kanuni muhtemelen muhteşem yüzyıl dizisindeki halit ergencin oynadığı kanuni olsa gerektir.

millete mal diyorsun ama dizi izliyorsun bre lahana turşusu.

he izlemiyor olduğunu varsayayım, o dizideki kanuniyi onayladığın söylenemez fakat kanuni sakalı demişsin.
Sünnetir hocam sünnettir aferin onlara (!)
kurtlar vadisinin revaçta olduğu zamamlarda da ufaklı tefekli siyah takım elbiseli "adamlar" falan türemişti. Buradan hareketle çabuk etkilenen yurdum insanı için tv de sürekli kaliteli komedi dizileri Yayınlansa da gerçek hayatta gerçekten komik şeylere gülsek bu memlekette keşke, trajikomik hikayelere değil.
Cınsel gucun sımgesı oldugu ıcın su an avrupa basta olmak uzere bırcok kıtada kesılmekten zıyade duzeltılen ve ıtına ıle bakılan kıl cesıdının dısa vurumudur.
Onca femınen gıyım tarzı ve aksesuardan sonra erkek sanırım boyle tamamlıyor kendını.
40 yıllık hacı sakal kanuni sakalı oldu ya la. Ne kadar popiye meraklı bir milletmişiz böyle.

Popinize sağlık.
sergio rodriguez'e de özenmiş olabilirler.
muhteşem yüzyılın sakaldan dolayı tuttuğunu sanan tiptir.
dizi bitti, halit sakalları kesti, bu mallar anca konuya uyandı.
işyerinde, düzenli olarak sakal traşı olmak zorunda olan tip söylemidir.