bugün

en azından bu kandil günü evde oturup allah a yalvarmak yerine sokaklarda sırf taytla fink atıp köpeğini falan gezdiren kızdır. ayıptır be ulan bari bugün ortalığa zina yaymayın ya. yarın bi gün ölseniz sizi tayt mı kurtaracak, köpek mi kurtaracak. az ibret alın bazı şeylerden bak daha yeni sallandık yeter ya.
ateist olabilir.
kendisine artık kadınlarda tayt modasının geçtiğini hatırlatmak istediğim kızdır. mümkünse şu günlerde mini şortla görmek istiyoruz.
iyi olması için dua edilmelidir.
kandil günü sokakta taytlı kız rontlayan dallamadan yeğdir.
izmirli olma ihtimali yüksektir.
Şekle takılan Müslümanların kendini ele verdiği söylemdir.
bu kandilde yine ortalıkta görünen kızdır.
31 malzemesi olduğunun farkında değildir.
namaz kılıp kızına hallenen babadan iyidir.
Aile terbiyesi almamistir.
tek derdi milletin kıçı, götü, etek boyu olan muhafazakarlara yine, yeniden dert olmuştur.
kandil günü sokaklarda fink atan kıza bakıp bu başlığı açan sapıktan daha masumdur.
medeni kanuna göre kimse bir başkasının giyim tarzına karışamaz yobazlaar.
isteyen istediğini yapsın onların boynuna bize ne ya ama bakarım o ayrı.
kız tayt giymiş, sana göre hata yapmış peki sen niye bakıyosun? bu kadar trollük fazla kendinize gelin artık.
Tayt gıymesı ıle uzen ama bırılerının mubarek gunde hakkında gıybet yaptıgı ıcın en azından yuce mercı'de cezalandırılmasını saglaması ıle tekrar gonullere taht kuran kızdır.
bugun gordum transseksüel miydi , botox woman mıydı neydi tespit edemedim bir canlı turu gordum bugun, bildigin fosforlu mu desem cingene pembesi mi desem bir pembe işte , saclar simsiyah muhtemelen postişle ilaveli ayaklarda pembe oje parmak arası , uzerine de siyah bir tshrt vari yırtık bir sey gecirmiş turlu turlu olusumlar icerisindeydi ...dudaga bakamadım bile Allah yaratttı sonucta kınamayım deyu....
o değil de salya akıtan erkeklere acıdım ...
Bakışları fesat olanlara dert olmuştur.O kız kara çarşaf da giyse siz yine 31'inizi çekersiniz kafa bu işte.