bugün

Kemalizm dini diye bir şey yoktur.
(bkz: tayyipizm dinine mensup kişilerin özellikleri)

bkz'de belirtilen başlık kadar saçma olan özelliklerdir.
görsel
ak hainlerin toplandıkları başlık, olm. kabe'den pasta yaptım size koyimda yeyin. seversiniz.
Basligi Bir defa da düzgün yazin troll kardeşim.
küfürbaz olmaları.
Rakı içmeleri.
Öyle bir din olmadığı için inanan şahısa da pek rastlanmaz.
Arapizm dininin saçmalıklarına inanmamaları...
--spoiler--
götünden din uydurmasana evladım.
--spoiler--

din değil bir yaşam tarzı olarak kabul edilmesi gereken kemalizm, para karşılığı inanç sağlayan bir kesim için hala daha şaşırtıcı olmaya devam ettiğinin göstergesidir. çünkü bu vicdanlarını silktiklerim menfaat karşılığı olmadan dua bile etmedikleri için bir devlet adamına duyulan karşılıksız sevgi ve saygıyı idrak edememektedir. uygun bir bütçe ayrılması ve kendilerine aktarılması durumunda bu şeref yoksunları kemalizm bayrağını en önde taşıyanlardan olacaktırlar. gel gör ki bu sevgi öyledir ki bunu anlamayan kişilere bırak para vermeyi yolda görseler selam bile vermeye değmeyecektir. netekim bunların dedeleri zamanında anlayamamış ve düşmanla işbirliği yapıp vatana hıyanet etmişlerdir. öyle coşku ile yapmışlardır ki bunu bir çoğunun ayakları yerden kesilmiştir. ama işte ibret alana.
Türkiye'de Kemalizm dye bir din var.
Peygamberi atatürk,kutsal kitabı nutuk olan.
şimdi "sezarın hakkı sezara"
bu çocuklar da osuruktan sebeplerle devlet tehditi sayıldı.
kemalistler ilk dönem dersek, kraldan çok kralcı atatürkçüler çıktı ortaya!

eğitim, aydınlanma vs derken hayatın gerçeklerini de kaçırdılar.
bastırdılar da bastırdılar...
senato nedir lan? senato?

amerikada işliyor ama biz öyle kurulmadıK!
bir kısım insan ne bokyiyeceğini bilmez... biz akıl verelimdir o.

başörtüsüyle türbanı ayıramadılar... kürtlere sadece dil mil argümanları ıskaladılar.

iyi bok yediler aq! 40 senedir pkk ile uğraşıyoruz... 20 senedir de aha bu akp kafasıyla.

etki tepki... diyalektik... tez-sentez-antitez...

antitezi kavga döğüşle bulduk nihayet.

hah bu kesim fazla güç buldu, ayarı kaçtı, o da merkeze doğru gidecek zaten. uç kalmayacak.