bugün

itici bulduğum kızlardır. hiç zarif durmuyor çünkü kalın ayak bileği.
tam tersidir.
sekste iyidirler.
Kurenai ben Fuat.
bastıkları yeri titreterek yürürler.
Gobeginde kıl bile olabilir.
Ince bilek gibi zarifi varken.
yorum yok.
büyük ihtimalle ergenlik çağında karate veya taekwondo gibi bir spor dalıyla ilgilenmişlerdir.
Tarlada iyi çalışırlar.
Evlerden ırak olsun.

Rivayete göre kötü sevişirler.
Bizim kuzendir.bunu yaptığı sporlarla avantaja çevirmiş ayrıca bacak ve kaval kemiğini hayvani güçlendirmiştir.kırmızı eldivenleri ile kız değil cengaverdir eşşoğlusu.sol’u öldürür sağı süründürür.
Mümkünse bileklerinize birtakım halka, zincir Vs takmayın. Çok itici gözüküyor.
Zaten kalın ayak bilekleri başlı başına itici, bu iticiliği daha da artırmayın canlarım ya.
Hakaretleri görüyorum yazılarda, arkadaşlar onlar da insan. Bakın, aynı dertten muzdarip biriyim. Zamanında çok taktım kafama çok araştırdım ama yok, bunun çaresi yok. Ve çözümü olmayan şeyler için hakaret edip durmayın sadece moral bozuyorsunuz. Söylenilen, duyduğum, okuduğum her yöntemi denedim yok kardeşim incelmiyor ayak bileği denen illet. Sonradan düşündüm çözemiyorsam gizleyeyim diye. Eğer bu derde sahipseniz vereceğim tavsiyeler şunlar;
1- Zorlamayın bol paçalı pantolonlar hiçbir zaman size bol gelmeyecek.
2- Topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız bilekten bağlamalı ya da bileği geçen (ama bol ) ayakkabılar tercih edin.
3- Kısa paça pantolonlar hoş durmayacaktır. Üzülmeyin bence çok da gerek yok kısa paça giymeye.
4- Kafanıza çok takmayın çünkü bir çözümü yok, moralinizi bozduğunuzla kalırsınız.
Muadili için:

(bkz: Recep ivedik)
Kütük bacaklı kızlar serisinin asil kızlarıdır. Yaşlılıkları hant hant yürüyerek geçer.
nefes alış verişleri çok normal hayatı seven kızlardır.
sandalet giyince file benzerler.
2007'nin malligini 2014'e tasimak.
kalın kafalı kız olmasının yerine kalın bilekli kız olmasını yeğlediğim kızlardır.
onlara naçizane tavsiyem, seçtikleri ayakkabıların bilekten bağcıklı olmasına dikkat etsinler ki o zaman bilek çok da dikkat çekmez.
pantalon veya uzun giysiler giymesi tavsiye edilen cici kızdır.

erkek ve kadınlar beden kusurları doğru giyinerek kamufle edebilirler. biraz çaba yeterlidir.
Uğur gûrsoyun uykusuzda çizdiği fıratın annesidir.
çok yol yürümüşlerdir.
ayakkabıcıların sandalet ve bot satarken illallah ettikleri kızlardır, kadın ayakkabıyı sever giyer çekiştirir, esnetir, yorulur terler, kerata ister, onunla da olmaz, ayakkabı kendinden geçer, satıcı son bir gayretle direnir; giydikçe açar
kesinlikle çirkin görüntü.