bugün

Insani ger türlü bunalıma sokan hede. Hayır yani kadın hemşireye poponuzu açmaya mı üzülürsünüz yoksa o iğnenin poponuzda bırakacağı ağrıya mı üzüleceksiniz bilemezsiniz....

hasta olmak çok kötü...
Göze iğne vurulması kadar acayip değildir.
Niye utana sıkıla bu eylem gerçekleştirilir anlamam. E olma ozaman güzel kardeşim. Ağrıyla sızıyla otur üstüne.
Uzun süredir başıma gelmeyendir. En son 2011 yılında boynum tutulmuştu. Doktor iki tane iğne yazdı. Doktora kalçadan bu iğneyi vurunmayacağımı ve bacak, omuz gibi bölgelerden ancak vurunacağımı söyledim. Adam ilk anda olmaz falan dedi ama hiç vurunmamaktan yeğdir deyip tamam dedi. Üst bacaktan vurundum mk. Lan kalçadan iğne mi vurulur?
Arkadaş 15 gün önce falan vurdurduk (vurdurduk derken iğne yani), ağrısı hala geçmedi, çok acıyor anasını sattığım, bacak bacak üstüne bile zor atıyorum niye geçmiyor bu lanet.
Hiç olmadim bilmiyorum hep koldan igne oldum.
Erkek adamın durum ne olursa, neyi gerektirirse gerektirsin yaptırmayacağı vurdurma biçimi.

Bakınız vurdurmak diyorum, kalça diyorum.

Yine de siz bilirsiniz tabi. Sonuçta herkesin yediği içtiği kendine. Sen oradan yersin, başkası başka yerden yer. Biz hepsine saygılıyız.
Bugün öğlen vurdurdum. Göğüs ağrısı diye gittim üstüne bir de Göt ağrısı ile döndüm.
Adamın birinin ki bir kaç yılda geçmiş, yaprağı yedik beyler. Siz siz olun asla vurdurmayın.