bugün

korona aşılarından sonra bazen inceden yokluyor ölersem nick altıma yazmayın cevap veremem zoruma gider.
"yüzünü hiç görmediğiniz" e dikkat. bu konuyu yakın çevrenizle konuşmak iyi gelebilir.
şu an süründürüyor. stresten heralde.
ara sıra hissettiğimdir. umarım birşey olmaz.
sabah yolda yürürken sağlam bir darbe yedim ama şuan çok şükür iyiyim. Arada sırada oluyor böyle şeyler çok sık olduğu durumlarda kafaya takılabilir ve doktora gidilmelidir. Ancak çok nadir oluyorsa da bir kontrole gitmekte fayda var.
insanın sahibi...kalb'in ustası allah rad suresinde buyuruyor;
''bilesiniz ki, kalpler ancak allahʼı anmakla mutmain olur (huzura kavuşur)”
üzerinde düşünmeli bunun!..
insanı yoran ve çeşitli durumlarda tehlikeli olma ihtimali yüksek olan bir durum. Gerçekten zor
sadece sağlıksız beslenme ve hareketsizlik ile alakası olduğunu düşünmüyorum. kalp ağrısını sigara içenler ve ihanet edenler de oluşturuyor. insanlar da kalbe çok zarar veriyor. ihanet edenler, başkalarıyla çıkıp yatanlar, evlenenler, anında satanlar kalpte yara açıyor. bu yaralar çoğaldıkça da kalp yoruluyor.
iki gündür her öksürüğümde kalbim acıyor. galiba yukarıda bahsettiklerimi yaşıyorum ben de. bu sözlükteki kötü insanların da bu durumda payı var 15 senedir.
kalp krizini tetikleyecek ağrıdır.
kısa bir süre önceye kadar 50-60 yaş üstü insanlarda görülür ve duyulurdu.

milleti korkutarak, bazen de mobbing uygulayarak veya iş bıraktırmakla, özgürlük alanını kısıtlamakla tehdit edilmesi sonucunda kendilerine malüm sıvıyı enjekte ettiren genç insanlarda da kalp ağrısı veya kalp krizine bağlı ölümler çoğaldı.
ve bunun süreceği tahmin ediliyor.
kalp ağrısı yoktur göğüs ağrısı vardır.
Geçen yılların ardından geçmeyen sancı.
kalp ağrısı gönül işlerindendir. bedeni ağrı için google a bak.
Durup dururken beni bulan ağrıdır. Galiba daraldim bunaldım bu yüzden olabilir.
Angina pektoris

Ne arteryo skleroz ne nikotin ne hapis
işte bu yüzden doktorcuyum bu yüzden
Bende bu angina pektoris
bazen ağrır öyle.
Bende de vardı gittim eko çektirdim kalp kapakçığın açık dedi. Bence gidip baktırmak gerekir. Kalp sonuçta yabana atılmaz. Eğer manevi acıysa ona zaten lokman hekim derman bulmaz.
Ara ara yaşadığım ağrıdır.
Bir kac aydir canimi sikan agridir. Cogu zaman geceleri ozellikle kalbime agri saplaniyor bazen de gogsumde agrilar oluyor. doktora gitmeye de korkuyorum acikcasi.
kalp ağrısına bile nerdeyse şiir yazacak adam.
hey allam.

arada beni de yokladığını sandığım ağrı fakat dikkat edince sol değil sağ taraftan vurduğunu farkediyorum. her seferinde...

t: ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi.
bedensel olarak değil ama ruhsal olarak birkaç gündür üzerime oturandır. aşıyoruz yavaş yavaş.
sanma unutulur, zamanla.
" güle güle ömer " dedirten ağrıdır.
Son iki saattir olan. Nabız yüksek ve koltukta oturuyorum deprem oluyormuş gibi.
insanın kalbi ağrıyabilir. çünkü birisini sevmek aşık olmak bili insanın kalbini ağrıtır
bilimsel taraf da sinirsel nedenler.
bütün vücudu etkileyen bir ağrıdır.