bugün

sahada kapladığı hacim itibariyle on kişi oynamak yerine tercih edilmesi gereken durum..
(bkz: elimizde bunlar var mutlu olmaya yetmezki)
uefa'dan izin almaya gerek olmayan hadise. Ayrıca bahsi geçen oyuncu; (bkz: tolga zengin)
kolombiyalı kırık kaleci higuita'yı anımsatan bir olay. ama onun değişik özelliği kalede oynarken kendi topuyla ileri çıkar gol arardı. atarmıydı tabiiki hayır ama çok renkli bir kişilikti.
türkiye'nin almanya maçına 14 kişilik kadroyla çıkacak olması sebebiyle olasılık dışı olmayan durum.
fatih terim'in sırf egosunu tatmin etmek uğruna deneyeceği değişiklik olacaktır. fakat şu malum "mistik güçler" yine yanımızda olursa değil yedek kaleci malzemeci bile oyuna girse alacağımız maç olacaktır.
(bkz: kaleci oyuncu)
fatih terim'in olasi bir yenilgiye hazirladigi savunma zeminlerinden birisi..
Fatih terim tribidir, Gökhan Zanı kattığında gizliden defans için oyuncu hazırlamamasından kaynaklanan durumdur olayın defans kısmı, orta saha da bizim en iyi oyuncularımızın ceza almış olması pek bi ilginçtir.**
fatih terim sayesinde rüştü'de bir ara baba zoruyla izlenen maçlarda gözlenendir.
* ben de oynarım nooolllcaaakk?
- hey olum nereye? pişt! alooo! yahu kale boşaldı saf mısın? şimdi yicez bi tane!!!
* git işine ya! ben artık burda oynucam istersen.
* kameraya çıkçan dediler ok dedim.
* durarak para kazancan dediler, eyvallah dedim.
* ama yeter ama
* benim neyim eksik dedim! * *
rüştü dür efendim, rovaşata çekmişliği bile vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=vfFj7_WpQyY
muhtemelen son dakikada gelen golün sevincini yaşıyordur.