bugün

renci ırkından oldukları için yapıyorlar herhalde.
herkesi kendi gibi görebilen yazarlardır. mütevazi kişiliğe sahiptirler ve asla üstünlük kurma çabasında değildirler. zaten kendilerini tanımış kişilerdir.
kimseyle bi derdi olmadığı gibi, kimseylede uğraşmayan, bırakında yazsın yazarıdır.
Olmayan yazar kişisidir, zerre kadar kötülük olmayan bir kalp yoktur.
sözlükte sayısı oldukça az olan, kimseye art niyet beslemeyen sadece entrisini yazıp köşesine çekilen, dikkat çekmek için abuk sapuk başlıklar açmayan yazarlardır.
(bkz: yine mi bamya)
(bkz: yine mi anket)
dünya şekeri güzel insanlardır. hiçbir şeye kızmazlar. herkesi överler. hiç kimse hakkında kaka şeyler yazmazlar. adriana lima erkeklerin bacılarıdır, kızların kardeşleri.
(bkz: paulo coelho)

Bu kadar bayık şeyler yazan birinin kötülük ve kumpas düşünecek karmaşık bir zihin yapısına sahip olduğunu sanmıyorum.
başlığı görünce ahanda bu benim diyen yazarlardır. Benimdir.
herkes zerre kadar kötülük bulunmayan yazarkardır. tabi tabi.
zerre zaten gözden kaçar. içinde varsa şayet gözünden kaçar adamın.
iyilik melekleridirler. * *
her insanın içinde iyilik kadar kötülükte vardır, bu yüzden olmayan yazarlardır.
yin yang teorisine göre mümkün olamayacak bir önermedir. hiçkimse yüzde yüz kötü değildir. hiç kimse yüzde yüz iyi değildir. her kötünün içinde zerre iyilik vardır. her iyinin içinde zerre kötülük vardır. doğal seleksiyon budur. bu durum sözlükteki sevgili yazarlarımız içinde geçerlidir...
Tamda ben!