bugün

normal insan değildir. evet kahve içince uykum geliyor. çok istiyorum barındırdığı kafeinle uyumayım ama ters etki yapıyor.
yoğurt yediğinde de asla uykusu gelmeyecek insandır.
kafein seviyesini arttırmak adına daha fazla kahve içmesi gereken insandır . benim de uykum geliyordu ben öyle yaptım . artık normalim galiba. *
açması gereken uykuyu daha da getirip yaratık gibi hissettirir bu hani uyku açıyordu lan diye kendi kendine sorar.
o kadar çok kahveye alışmıştır ki vücudu kafeine tepki göstermiyordur.
kolanın içine kahve döküp içmesi gereken insandır.
kahve, sabah erken saatte işe gidilecekse ve geç saatler olduysa 1 fincan içilir hafiften müzik açılır ve yatılır. aralıklı olarak uyanılır geri kalan 3-4 saat boyunca. sabah alarmdan önce uyanılır hatta. üstüne bir kahve daha patlatacak kadar zamanınız varsa o daha iyi gelir ve işinizin ilk 6 saati çok farklı bir performans gösterirsiniz. yorgun düşmeye başlayınca bir redbull kahve karışımı yapıp çakarsınız ve oh miss gece saat 1-2 ye kadar dinç bir şekilde hayata devam ( 1 haftadan fazlası tekrarlanmamalıdır, tehlike yaratabilir.)

edit: redbull kahve karışımında su olmayacak 3-4 şeker kaşığı kahve ve 1 adet 250ml redbull oh miss.
bünye alışmıştır.
ters bünyeli anlaşılmaz insandır.
şahsımın da yavaş yavaş dahil olmaya başladığı, genelde öğrenci arkadaşlar arasında görülen illet. sınav zamanı aşırı kafein alan bünye sanırım ki bir süre sonra bağışıklık göstermeye başlıyor ve kaç fincan içseniz de etkisi olmuyor.
kahveli süt içmesinden mütevellit vuku bulan hededir. *
bütün insanları kapsayan kategori.

kahve ilk içildiğinde vücuda rahatlık verir, bünyeden bünyeye değişmekle birlikte (bilimsel bilgi olmamakla birlikte) ilk 20 dakikalık süre uyku bastırmasına gerekçe olur/olabilir. sonrasında kafeinin etkisini göstermesi ile birlikte vücut uyarılır ve dolayısıyla uyku hissi bastırılmış olur.
Normal insanla hiç bir alakası olmayan insan çeşididir. Kardeşim kahve ayıltmak içindir , uyutmak için değil.
ters etki yapan garip varlıklarızdı. olsundu.
kahveye fazlasıyla bağışıklık kazanmış olan vücudunun tepki vermemesi sonucu oluşan durum olabilir. * *
uykuyla değil de kahveyle problemi olan insan.
bünyesi tersten çalışan kişidir.
Kahveye tolerans geliştiren insandır. Pek bir beklentisi yoktur kahveden, samimidir efendim samimi.
olabilir arkadaşım sonuçta senin nasıl uyk..... kes tamam, benim işte o. bilmiyorum uykumu çok feci getiriyor.
şeker kullanmaması gereken insandır. şekerdir o uykuyu getiren.
akla güzin ablanın efsanesini getirir.

O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Güzin abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

GÜZIN ABLANIN CEVABI:

-Kızım seni anan Kadir Gecesi dogurmus.....
kahve içtikten sonra bir güzel uyurum.
bilimsel araştırmaya göre kefeinden etkilenmeyen insanların varikoselin hastalığına yakanlanma olasığı %38 daha fazla imiş.
babamdır.
Uykusu gelınce kahve ıcen ınsana esıttır.