bugün

fenerbahçe'yi çekemeyenlerin sloganı.

boşuna dememiştim tüm dünya bizden nefret ediyor diye. Ülkemizde şubesi, orada merkezi nefret ediyor.

Kaynak: http://www.dha.com.tr/fra...dakika-haberi_262782.html
ermeni soykırımı'nı kabul etmeyenlere yüksek cezai yaptırımlar uygulayan, tek amacı ermenilerin oyunu toplamak olan sarkozy adlı bir başkana sahip olan ülkenin fenerbahçe'yi sevmemesidir. çok da sikimizdedir.
17 bukalemun yetmez, tüm dünya gelin ulan dediğimiz durumdur. biz bize yeterizin ta kendisidir.
komedi bir söylemdir.
yok elin fransızı söyler anlarım ama memleketimde yalandan barış rüzgarları estirip "panpayız" biz diyen bir başkanın taraftarları her gün söylüyor bu lafı, işte ben ona yanıyorum.*
ah hacı shaqiri ah, hep senin yüzünden!
tam soykırım yasasının kabulu üstüne böyle bir transfer bizi daha çok gururlandırmıştır, lille taraftarı ve bir kaç fransız kulup taraftarı fenerbahçe'ye düşmanlıklarını dile getirmişler, buradan çıkaracağınız ders. tek büyük vardır o da fenerbahçedir.
bütün ülke fransaya boykot çağrısında iken FeBe adamlara 15 milyon euro daha kazandırmıştır. fransızlar için aslında sen çok yaşa FeBe olması lazımdır.
fransız kulübü lille'e bok gibi para akıt, sonra "fransız taraftarlar bize düşman oldu!" diye övün. bu sonuçla da "tek büyük biziz!" de.

hakikaten ya çok büyük bir ironi ya da başka şey...

not: bir grup insanın %95'inin ciddi tedaviye ihtiyacı olduğu konusunda ısrarcıyım.
fransızların fenerbahçe'den nefret etmesinden daha doğal birşey yoktur. istanbul şubeleri de sevmez zaten...