bugün

kafaya her şeyi takmayın ahauhauhahuahahah . son zamanlarda en güldüğüm şey şu entrym oldu.
Takmayın.
s*ktir edin. hayat yarını ve dün'ü düşünmek için gereksiz bir yer.
herkesten önce kendinize değer verin, gerisi hallolur.
çocuk esirgeme kurumunu, huzurevlerini düzenli olarak ziyaret edin. onları başkalaştırmadan tanımaya, benimseye çalışın. emin olun eve gelince allahım ben neleri dert ediyormuşum diyip kendinize kızacaksınız.
Çok fazla düşünmemeye çalışın. Kendinizi oyalayacak şeyler bulun.
takınca bi bok olmadığını gördüğün zamanları hatırla. akışa bırak.
Tayvanli metres yapin.
Bu soğukta şapka takın.
olacak şeyleri düşünün olmayacak şeylerin peşini bırakın.
her sabah aç karnına bir tane alın, gününüz pozitif geçsin;

görsel
Eeeaaaaç biii Prozaaac prozaac prozaac iiiiiç.
Kendini doktor bellemiş kafalarına göre ilaç öneren yazarların entrylerini es geçmeli.
Coksaapma.
vazgeçmeyin.
Merakla beklenen önerilerdir.
montla sıçın.
yaşayıp öleceğiz, hayata anlam ve karmaşa yükleyip kafa bulandırmaya ne gerek var. Belki o kadar basit degil diyeceksiniz ama gerçek bu.
hunharca sikişilmelidir..
Ciddi anlamda ihtiyacım olan önerilerdir. Sabah bütüm var uyuyayım diye duşa girdim, bilgisayarı telefonu kapattım 15 dk kıvrandım yatakta; kalkıp bi' sigara içtim, baktım olmuyor oturup agar.io oynucam şimdi.
çok yıpranır, çabuk yaşlanırsınız. bunları yaşamamak için kendinizi takıcağınız şeylerden daha fazla düşünün, önemsiz şeylerede fazla kafa yormayın sonra kendinize üzülürsünüz...
iyimser başlık.
Fakat değiştirmiyor.
Başlıktan yine her şeyi kafama takarak çıkıyorum, hoşçakalın.
hemen hal yoluna koyulmalıdır.
(bkz: Cocain)
sol elini bir saksıya sürebilir, bağzı stresi sıkıntıyı atar.

karanlığı karanlıkla kovamazsın aydınlıkla kovabilirsin diye bir söz var. Ruh halini iyi hale getirip ondan kurtulabilir kedilere süt verebilir bu da ruh halinin nurla dolması. Güneşe çıkabilir ışık değişince ruh halinde de oynama olur daha güzel olur bu ise ona güzel bir bakış açısı kazandırır.

elimden gelen naçizane fikirler.